Back to Question Center
0

Semalt: WordPress'de Bir Eklenti Kullanarak Yönlendiren Spam Trafiğini Engellemek İçin Beş Adım

1 answers:

Semalt Müşteri Başarı Müdürü Ivan Konovalov, Wordpress'in yönlendiren spam'ı bir ölçüde engellemeye veya engellemeye yardımcı olan çok sayıda eklentinin olduğunu söylüyor. Ne yazık ki, yönlendiren spam, bir web sitesinin arama motoru sonuçlarındaki sıralamasını iyileştirmenin etkili bir yoludur. Bilgisayar korsanları ve spam gönderenleri, web sitesi trafiğini, arama motorlarının görünürlüğünü ve işletme itibarını artırmanın yollarını aramaya devam ediyor. Bunun için, farklı yönlendiren spam yöntemlerini kullanıyorlar. Neyse ki, spam içeriğini geçici veya kalıcı olarak engelleyen bir sürü WordPress eklentimiz var. Bu, WordPress sitenizin sahte trafik alması anlamına gelmediği ve bilgisayar korsanları sitenizin bağlantılarıyla gelir elde etmeyeceği anlamına gelir - web correios sedex rastreamento. Ayrıca, kullanıcı adınıza ve şifrenize erişemezler ve Google Analytics hesaplarınızı kandıramazlar.

WordPress web sitesinde kötü amaçlı yazılım veya yönlendiren spam'ı nasıl kaldırabilirim?

WordPress Eklentileri dizininde, spam trafiğini engellemek için birçok eklenti kullanılabilir. Tüm yönlendiren spam WordPress eklentilerinin belirli veritabanı, özellikleri ve özellikleri vardır. Çok sayıda şüpheli alan adını engellemeye yardımcı olurlar. Web yöneticileri, yönlendirme amaçlı tüm spam sitelerini aktif olarak izleyebilir ve hemen çıkma oranlarını artırabilir.

Eklenti kullanan yönlendiren spam'ı veya yönlendiren spam trafiğini engelleme yolları:

Adım 1: Kontrol panelinizdeki ayarları yapın:

WordPress kullanarak bir web sitesi geliştirdiyseniz, Yönetici bölümüne gidin ve yönlendiren spam'ı engellemek için Yüklü Eklentiler alanını bulun. İyi bir itibara sahip eklentiyi seçtiğinizden emin olun. ve çok sayıda insan tarafından gözden geçirildi.

Adım 2: Yükleme ve etkinleştirme:

Eklenti WordPress sitenize yüklendikten sonra, ayarları -> Spam Yönlendirici blok ayarları seçeneğini kullanarak etkinleştirmelisiniz ve gereksinimlerinize ve sitenizin yapısına göre yapılandırmayı unutmayınız.

Adım 3: Eklentiyi yapılandırın

Wordpress web sitenizin admin bölümünde, eklentilerinizi yapılandırmak için bazı seçenekler göreceksiniz. Bu seçenekler spam gönderenlerin IP'lerini engellemenize izin verir ve ziyaret veya isabetleri özel URL'lere yönlendirilir.

4. Adım: Özel alan adları oluşturun:

WordPress'in Yapılandırma alanında, eklenti özel alan adları oluşturma seçeneğini sunar. Eklentinin bazı yönlendiren spamlarını ve şüpheli alan adlarını düzgün şekilde engelleyemediğini düşünüyorsanız, sitenizin güvenliğini sağlamak için URL'yi manuel olarak ekleyebilirsiniz. Şüpheli sitelerin tam listesini Google Analytics hesabında veya çevrimiçi forumlarda bulabilirsiniz.

Adım 5: Spam alanlarının ayrıntılı listesi:

Eklentinin Ayarlar alanında, spam alan adlarının ayrıntılı listesini görebilir ve hepsini aynı anda engelleyebilir, böylece çok fazla zaman tasarrufu sağlanır. Güncellenmiş listeler internetten veya sunucunuzdan da indirilebilir. Listeyi çevrimiçi olarak yardımcı olmak ve paylaşmak isterseniz, önce tüm alan adlarını kara listeye almalısınız, böylece sizi internet topluluklarından sahte ziyaret göndermeye devam etmezler. Upload Server düğmesine tıklayın ve eklentinizin ayarlarını kaydedin.

Hangi eklenti sizin için uygun?

Block Referrer Spam eklentisi en iyisi ve en havalı WordPress eklentilerinden biridir. Wordpress eklenti dizininden yükleyebilir ve anında etkinleştirilebilir. Otomatik Kaydetme veya Otomatik Güncelleme seçeneği, spam alan adlarını otomatik olarak güncellemenize yardımcı olur.

November 26, 2017