Back to Question Center
0

Semalt: Windows İçin Ücretsiz Spam Filtreleri

1 answers:

Gelen kutunuzu spam ve gelen malware ve virüslerden korumak oldukça zor. Bununla birlikte, bir spam filtresi ile, kötü amaçlı yazılımların ve virüslerin saldırılarını ve işletim sisteminin zarar görmesini önleyebilirsiniz. Semalt Müşteri Başarı Yöneticisi olan Igor Gamanenko, Windows için en iyi ücretsiz spam filtrelerine göz atmanızı önerir:

Spamihilator:

En iyi ve en etkili spam filtrelerinden biridir. Spamihilator, tüm e-posta istemcileri ile çalışan, kullanımı kolay ve çekici bir programdır. Bu yazılım Bayesian Filtreler tarafından geliştirildi ve internette tatmin edici bir dereceye sahip - buy alabama driver's license online. Spamihilator, gelen kutunuza gelmeden spam iletilerinin yüzde 90'ından fazlasını kaldırmaya yardımcı olur. İster bir Yahoo Kimliğini, MSN Kimliğini veya bir Gmail hesabınız varsa, bu spam filtresini kolay ve rahat bir şekilde kurabilir ve bütünleştirebilirsiniz. Bu araç son derece yapılandırılabilir ve hem 30 bit hem de 60 bit işletim sistemleriyle çalışabilir.

Spamfence:

Spamfence, internette en iyi, ücretsiz spam filtrelerinden biridir. Bu, spam e-postalardan kurtulmanın kolay, kullanışlı ve hızlı bir yoludur. Dahası, virüslerimizi süzmeye yardımcı olur ve işlevlerini yerine getirmek için eXpurgate'i kullanır. eXpurgate, gelen kutunuzu ömür boyu koruyan bir Spamfence seçeneğidir.

SpamExperts:

SpamExperts aracı, e-posta spam'ini belirlemenize ve ortadan kaldırmanıza yardımcı olur..Bu araç etkili bir şekilde tüm e-posta kimlikleriyle çalışır ve herhangi bir programı mükemmel şekilde yapılandırır. Yerel olarak ve bulutlarda konuşlandırılabilir ve giden ve gelen tüm iletileri izler. SpamExperts, kullanıcı dostu arayüzü ve çok sayıda seçenek nedeniyle popülerlik kazanmıştır.

K9:

Windows için K9 harika, hassas ve kullanımı kolay e-posta spam filtresi. Bu araç, POP hesabı, Gmail Kimlikleri, Yahoo Kimlikleri ve Rediff.com ile çalışır. E-postalarınızın ayarlarını düzenleyebileceğiniz ve spam göndericilerin sizi gereksiz ve kötü amaçlı e-postalar göndermesini önleyebilen, kullanıcı dostu bir gösterge panosu aracılığıyla tüm özelliklerine erişmenizi sağlar.

G-Lock SpamCombat:

G-Lock SpamCombat'ın spam e-postaları düzenli olarak filtrelemeye yardımcı olan oldukça kapsamlı, yetkili ve kullanışlı bir araç olduğunu söylemek güvenlidir. İşlemlerini gerçekleştirmek için DNS kara listesini kullanır. G-Lock SpamCombat'ın spam ve kötü niyetli mesajların sizin için sorunlara neden olmasını önleyen bir varsayılan e-posta filtresi vardır. Önemli özelliklerinden bazıları karmaşık filtreler, Beyaz Listeler, Kara Listeler, HTML doğrulayıcıları, DNSBL filtreleri ve Bayes filtreleridir. Bu seçeneklerden herhangi birini seçebilir ve onları Windows, IMAP ve POP3 ile entegre hale getirebilirsiniz.

Posta Yıkayıcı Ücretsiz:

MailWasher Free, Windows için esnek, etkili, kullanışlı ve zarif bir spam filtreleme programı olduğu doğrudur. Bu ücretsiz araç, birden fazla e-posta kimliği ile entegre edilebilir ve birkaç saniye içinde zararlı yazılımları ve virüsleri filtreler. Kullanıcı dostu arayüzü ve POP3, AOL, IMAP ve Gmail ile daha iyi bir şekilde spam filtreleme ve e-posta filtrelemesi gibi seçenekler.

SpamWeasel:

SpamWeasel, işe yaramayan verileri ve e-postaları filtrelemek için kullandığı tam metin komut dosyası diliyle ünlüdür. Bu, e-postalarınız ve işletim sistemleriniz için en güçlü programlardan biridir. Gün boyunca anlamsız mesajların gelmesini önlemek için yeni filtreler yazar.

November 30, 2017