Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı Web Tasarımında Hangi Trendlerin Geçmiş Olduğunu Açıkladı

1 answers:

Web tasarım endüstrisi büyük değişiklikler yaşıyor, dönüşüm2016'da ilgili trendler. Birçok müşterinin ürünlerin en son sürümlerini aradığını merak etmiyor,onları yüksek performansla ilişkilendirmek. Böylece, 2016'daki eğilimler 2017'de eski haline geldi.

On beş yıl önce karartılmış arka plan ve önünde animasyonlu GIFsayfası yaygın olarak kullanıldı. Bununla birlikte, bu eğilimler daha sonra kullanıcıların bu çözümlerden yararlanamaması nedeniyle atılmıştır - grain bin sizes and prices.Web tasarım kaynaklarının potansiyel olarak istismarı, işletmenin performansını olumsuz olarak etkiler. Örneğin,karartılmış arka planın başlamasıyla başlayan, dönüşüm oranı ve tercih edilen sayıabonelikleri.

Çoğu durumda, web tasarım eğilimlerini atmak yara almadan kalmaz. Lider uzmanı Semalt Dijital Hizmetler, Max Bell, web tasarımcıları tarafından atılmak üzere olan web dizayn eğilimleri ve eğilimlerinin bir listesini verir.Bununla birlikte, bu teknikler ders sırasında daha sonra kullanılmak üzere bekletilebilir.

Tonlarca bilgi ile abone formu

Abonelik formları, ziyaretçilerin sayfanıza abone olmalarına yardımcı olur, bu da artardönüşüm oranı..Ziyaretçileri kaybetmemek için basit formlar kullanın. Buna ek olarak, yalnızca önemli bilgileri isteyin.Anlaşılması kolay ve kolay doldurulabilen abonelik formlarının kullanımı güçlü bir eğilimdir, ancak bunun devreden çıkartılması mümkündür.web tasarımının ortaya çıkması nedeniyle yıl.

Kendini açıklayan arayüz

Açılış sayfanızla ilgili bilgilerin çoğunu yoğunlaştırmanız önerilirZiyaretçilerinizin dikkatini çekmek için. Arayüzünüzde içeriğinizin canlı bir açıklaması olmalıdır. Son zamanlardaaksan daha az içeriğe yönelir.

Pop-up cihazların modülasyonu

Web tasarım endüstrisinde, pop-up'lar çoğunlukla içeriği tanıtmak veBir dizi bilgi vurgulamak için. Pop-up'ların düşük dönüşüm oranları vardır çünkü can sıkıcı olduğu düşünülmektedir. Olmaya karar verebilirsinbenzersiz ve ılımlı pop-up'lar. Ancak, açılan diğer web tasarım eğilimleri kadar bu yıl pazardan çıkabilirmarkete. Pop-up'lar gelecekte başka amaçlara hizmet edebilecekleri için bekletilmelidir.

Cephe taşıyıcı konveyörler

Sitenizde daha açık bir yapılandırma kurmak daima harika bir fikirdir.Mobil cihaz kullanan ziyaretçiler, web sitesi sayfalarında gezinmeye çalışırken çok fazla sorunla karşı karşıya. Çoğunluğundadurumlarda, en önemli bilgileri içeren ilk sayfa değildir.

Bir sürü web tasarım eğilimi bu yıl ortadan kaybolmak üzere. Web tasarımıEğilimler tutunmalı ve daha sonra bunları uygun bir şekilde kullanma ve bu eğilimlerden yararlanma şansımız olabilir.

November 22, 2017