Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı: SEO Mistakes İnsanlar Ne Zaman E-Ticaret Web Sitesi Çalıştırın Do

1 answers:

E-ticaret SEO özellikle nasıl yapılacağını bilenler için bir altın madeni olabilirsağ. Orada size SEO öğretmek için iddia eden çok sayıda kişi var, ancak genellikle yanıltıcı bilgiler buluyor.

Uzman Semalt Dijital Hizmetler Jason Adler, e-ticaret için SEO'yu çalıştıran kişileri yanlış yönlendirecek yaygın yanlış anlamaları açıklıyor.

1. SEO her şeyi düzeltebilir.

Aslında, SEO satış üzerinde bir etkisi vardır, ancak diğer pazarlama kanalları oynamaktadırönemli bir rol de - servidor web gratuito mexico. Eşlik eden satışları sürerken, yalnızca bir web sitesini sıralamak değil, birçok faktöre dikkat edilmesi gerekir. SEOsatışları arttırır, ancak ürün teslimatı da rekabetçi olmalıdır. Rekabetteki diğer faktörler arasında ürün sunumu,merchandising, kullanılabilirlik, fiyatlandırma ve çok daha fazlası. Yalnızca teknik SEO'ya odaklanmak sizi kolayca yanıltabilir.

2. Kategori sayfaları önemli değil

Kategori sayfaları, daha fazla anahtar kelime eklemek için kullanılan platformlardır. Bir alet kullanmaSemalt Website Analizer gibi, kategorilerinize ekleyebileceğiniz uzun kuyruk anahtar kelimeler bulabilirsiniz. Her zaman tavsiye edilirmeta başlığını, H1 etiketini, meta açıklaması, URL'yi ve WebCrawler'ın bunları dizine ekleyebilmesi için vücut içeriğinizi (varsa) optimize edinkategoriler.

3. Harici web sitelerinden içerik çoğaltmak yanlış

Sitenize repurpose içerik Almak iyi bir karar olabilir..Ancak,geri almak için de iyi olmalısın. Örneğin, Amazon, sitelerinin açıklamasını yeniden kullanarak büyük bir kazanç sağlıyorüst sıralara ulaşmak için. Güçlü bir geribildirim stratejisine sahipler.

4. 'Bir boyut, herkese uyuyor' araştırmacı niyet tahmini

kategori sayfalarını kimin için yem olarak kullanan blog yazarına asla meydan okumayınZiyaretçi. İnsanlar çoğunlukla iki nedenden dolayı internette sörf yapıyor. İlki araştırıyor. Biri pazarı öğrenmeye çalışıyor olabilir veyaBir şey hakkında belirli bilgileri toplamak. Bu kişiye yalnızca bilgiye ihtiyaç duyulur ve satışlarınızı bu konuda yönlendirmeyecektirörneği. İkinci sebep ise bir satın alma işlemi yapmak. Birisi bir ürün satın almaya hazır olabilir. Bu tür ziyaretçilerinsatışa en uygun ürün ve kategori sayfalarına yönlendirilmelidir. Yem ve geçiş tekniği istekli bir müşterinin eksik olmasına neden olabilirbaşarısız yönlerden dolayı.

5. Yorumlar yardım etmez SEO

İncelemeler, arama motorlarında daha üst sırada yer almanın bir yoludur. Ayrıca,İncelemeler, müşterilerin web sitenize olan güvenini ve güveni arttırır. Çoğu alıcı, bir satın alma işlemi yapmadan önce yorumları okumaya eğilimlidir. birGoogle tarafından dizine eklenen iyi değerlendirmeler stratejisi, SEO çalışmalarınızı iltifat edecektir. İncelemeler, aynı zamandaweb sitenizdeki kullanıcı. Amazon, çok fazla satış yapmalarını sağlayan ürün incelemeleri almakta başarılıdır.

E-ticaret, birçok kişi tarafından sular altında bırakılan teknik bir alandıryanlış. İnsanlar yalnızca SEO gibi İnternet pazarlamasının yönlerine dayanıyor ancak diğer dijital pazarlamayı takdir etmiyorlarÇalışan teknikler. Yukarıda listelenen ipuçlarını kullanarak, izlenecek bir gerçekle veya yanlış anlamanın bir yanlış kanıtı olabilir.aldırmamak. Sonuçta, bir internet pazarlama kampanyasının genel hedefi genellikle yol açan ve sonuç olarak dönüşümleri artırmaktır.

November 22, 2017