Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı On The Best Landing & WordPress Kullanıcıları İçin Satış Sayfası Temaları

1 answers:

WordPress siteniz veya çevrimiçi işletmeniz muazzam bir büyüme gösteriyorsa, WordPress temalarınızı mümkün olan en kısa sürede sağlamlaştırmanız gerekir. Bunun için, sağlam bir sonuç elde etmek için iyi tasarlanmış bir premium tema ve inanılmaz bir açılış sayfası gerektirecektir. İki farklı açılış sayfası türü vardır: kurşun oluşturma sayfaları ve tıklama yoluyla açılış sayfaları. Çevrimiçi bir e-ticaret sitesi kullanıcı dostu olmalı ve kaliteli bir tasarıma sahip olmalıdır - ray ban preto grau. En önemlisi, verimli satış sayfalarına sahip olması gerekir. Premium veya özel WordPress teması olmadan, web sitenizde alışveriş yapmaya çalışırken kullanıcıların hayal kırıklığına uğrayacakları ve rahatsız hissetmeleri nedeniyle gittikçe daha fazla müşteri çekemeyeceksiniz.

Semalt'ın en üst düzey uzmanlarından biri olan Oliver King, WordPress kullanıcıları için en iyi açılış sayfası ve satış sayfası temalarından birine bir göz atıyor:

01. Solopreneur:

Bu tema FancyThemes tarafından geliştirilmiştir ve konuşmalarınızı artırmak için tasarlanmış güçlü ve şaşırtıcı açılış sayfalarıyla birlikte gelir. Bu tema, şık yazı biçimini ve büyük imajı kullanır ve yüksek dönüşen açılış sayfalarının ölçütlerini karşılamamıza yardımcı olur. Dahası, işimizin gelirlerini bir an önce arttırır. Solopreneur'in açılış sayfaları bu temanın bir parçasıdır; bu, ayrı açılış sayfalarını bu temayla entegre ederek zaman ve para yatırmamanız anlamına gelir.

02. JustLanded:

JustLanded, estetik görünümünü mükemmel bir görünüm ve yeteneği ile tanıyor.Bu kullanıcı dostu bir temadır ve yüksek kalitede açılış sayfaları ve satış sayfaları yaratmamıza olanak tanır.Ayrıca doludur çok sayıda düzenle ve farklı çevrimiçi platformlara duyarlıdır Bu tema, içeriğinizi farklı kategorilere yerleştirecek ve tüm ekran boyutlarına uyacak, sitenize daha fazla insan çekecek ve sizin için potansiyel müşteriler oluşturacaktır.

03. LaunchIt:

Launchkit, WordPress siteleri için en iyi açılış sayfası ve satış sayfası temalarından biridir. Kendisi için katı davranıĢ yapar ve herhangi bir e-ticaret sitesine uygun bir Ģekilde uyarlanır. Bu tema size çok yönlü seçenekler sunarak projelerinizi parlatmaya yardımcı olur. Kesinlikle sizin için kaliteli açılış sayfaları oluşturacak ve çok sayıda potansiyel müşteri oluşturacaktır. Bu güçlü ve sorumlu tema, tüm ekran boyutlarının yanıt vermesini sağlayarak çeşitli yapılandırma ve A / B test seçeneklerini çalıştırmanıza olanak tanır.

İyi Satış Sayfası Teması Nedir?

Bir açılış sayfası veya satış sayfası temasında aradığı en önemli şeylerden biri, temayı kim geliştirdi ve ücretsiz veya ücretsiz. WooCommerce, en iyi ve en meşhur WordPress temalarından biridir ve yüksek çözünürlüklü resimler, esneklik özelleştirmek ve tüm ekran boyutlarına tepki veren özellikler barındırır. Seçtiğiniz temanın aşağıdaki özelliklere sahip olduğundan emin olun:

  • Üyelik alanları ve açılış sayfaları oluşturma seçenekleri.
  • Slayt gösterileri ve sunum alanı gibi web içeriğinin mükemmel sunumu.
  • Farklı çözünürlükteki tüm cihazlarla uyumlu olmalıdır.
  • Sitenizi arama motoru sonuçlarına entegre etmek için SEO özelliklerine sahip olmalıdır.

Sonuç ve Ek İhtiyaçlar:

Temayı seçtiğinizde, temanın sitenizin niş ve iş gereklilikleriyle eşleştiğinden emin olarak düzenini ve renk kombinasyonunu incelemek zorunda kalacaksınız. Teknik olarak WordPress temanızın güzellikleri ve seçenekleri çok önemlidir. Sitenizin sıralamasını iyileştirmek ve okuyucularınıza mutlu müşteriler haline getirmek için yararlı bilgiler sunmak için birkaç eklenti kurabilirsiniz.

November 26, 2017