Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı: Ne SEO Yerinde Faktörler Anahtar Sözcükten Fazla Öneme Sahip

1 answers:

SEO optimizasyonu seçilen anahtar kelimelere ve web sitelerine nasıl güvenir? onları yerinde ve dışında optimizasyon için entegre edin. Anahtar kelimeleri kullanmak, SEO sürecinin önemli bir parçasıdır. Önemli bir nokta olarak kullanıldığında Strateji, bazen pazarlamacıya karşı işe yarayabilir - design museum nyc. Aşırı anahtar kelimeler kullanılması cezalandırmaya neden olabilir veya birinin dikkatini dağıtabilir diğer önemli stratejik unsurlardan onları üzerinde çalışıyor. Pazarlamacılar daha önemli yerinde optimizasyon faktörlerine odaklanmalıdır.

Müşteri Başarı Yöneticisi Semalt ,Frank Abagnale, yerinde optimizasyonun en önemli yönlerini açıklıyor.


Anahtar sözcük sıklığından daha fazla içerik yerleştirme

Her sayfadaki anahtar kelimelerin konumu, kaç kez görünürler. Örneğin, bir üstbilgi, altbilgiden daha değerli veya uzun bir bilginin orta içeriği. Metinde anahtar kelimeleri doldurmak, sitenin yapısında bulunan kaliteli, paylaşılabilir ve değerli içeriği değiştirebilir.

Semantik Arama ve Yerinde Analiz

Google, bir blok olarak anahtar kelime öbeklerini kullanarak arama sorgularına karşı bire bir karşılaştırmalar yapmak. Bunun yerine, Google'ın arama botları uzun sözcük öbekleri üzerine daha geniş sorgularlar getiriyor sitenin amacı. Dilin anlamsal kullanımını varsayar ve bunu, ilgili sorgularla eşleştirir; bu işlem semantik olarak bilinir arama. Anlamlı aramanın faydası, hangi anahtar kelimenin kullanıldığı önemsiz olmamasıdır. iş..İşletme sahipleri artık iş ve markaları için neyin mantıklı olduğunu düşünebilirler.


Yer ve Yapı Tarama

Siteler, kullanıcılara, kullanıcıların erişebileceği şekilde kolay erişim sunmalıdır. bunun nasıl geçileceğini anlayın. Google, sitelerin kolayca gezilebilir olmasını sağlayarak bunu zorlar. Bir temiz ve düzenli bir web sitesi Birkaç alt menüyü içeren açık ve özlü gezinme stili, arabirimin her yanına dağılmış bağlantılara sahip bir siteden daha fazla kazanır. Site Haritaları ve İletişim, Hakkında ve Hizmet sayfaları gibi geleneksel bekleme seçenekleri mükemmel kaynaklardır. Web sitesi içeriğinin önemi yoksa orada olmaz yerinde sağlam ve sezgisel bir yapıdır.

Saha Hız ve Güvenliği

Artan rekabet ve çoklu aygıt erişimi ortaya çıktı hız, sıralama faktörü, daha fazla çekiş. Temiz bir önbellek sistemi uygulayarak, görüntü boyutlarını azaltmak ve gereksiz şeylerden kurtulmak dağınıklığı, web sitesinin hızını artırmanın yolları. Site güvenliği de önemlidir ve SSL şifrelemeye sahip web siteleri (https olarak gösterilir :) sıralamasında bir artış yaşıyoruz. Zamanın ilerlemesiyle saha güvenliğinin değeri artacaktır.

Mobil Optimizasyon Gereklidir

Mobil dostu sitelere, karşılaştırıldığında sıralamadaki artışlar veriliyor değil olanlar için. Google, arkadaşsız sitenin nasıl belirlendiğini değiştiren bir güncelleştirme yayınladı. Google, bunu yapan tüm siteleri cezalandırır. Eşiklere uymuyorsun. Bir site halihazırda mobil olarak optimize edilmiş olsa da, Google'ın eylemi uzun vadeli vizyonlarının bir göstergesidir; kullanıcı deneyimini iyileştirmek ve anahtar kelimeler gibi önemsiz şeyleri azaltmaktır.

İçerik bulmada veya rekabet gücünü sunarken anahtar kelime yardımcı olduğu kadar Fırsatlar, kanıtlar, anahtar kelime uygulama etrafında dönen stratejilerin kullanılması işin daha az önemli bir parçası olmadığını göstermektedir. Yerinde olan unsurlar kullanıcı deneyimini geliştirir, web sitelerinin kalitesini yükseltir ve cezaları önlemeye yardımcı olur. Müşterileri tarafından kanıtlandığı gibi Semalt Dijital Hizmetler , Yerinde optimizasyon faktörleri, web sitesinin itibarını da etkiler.

November 22, 2017