Back to Question Center
0

Semalt: Taze İçerik, Web Siteniz ve SEO İçin Neden Önemlidir?

1 answers:

Aslında, arama motorlarının web sitelerinin nasıl olması gerektiği konusunda muazzam bir etkisi vardırinşa edilmiştir. Çoğu arama motoru, içeriğin kalitesine önem vermektedirve periyodikliği günceller. Dolayısıyla, alakalı kalabilmek için içeriğinizi güncellemelisinizsık sık. Julia Vashneva, Semalt Dijital Hizmet Müşteri Başarı Yöneticisi,taze içeriğin web sitenizin başarısına neden olan kilit faktör olduğunu açıklar - pannello elettrico termostato piccole stanze a pre.

1. Arama Motorları Tarafından Sık Taranma

Web siteniz düzenli olarak yeni makaleler ve web sayfalarıyla güncellenmişse, arama motorutarayıcılar bu siteyi sık sık ziyaret edecek. Bu, sitenizin dizine eklenmesininDaha hızlı. Arama motorları düzenli olarak sitenizi ziyaret ettiğinde, daha yüksek sıralamaları elde edebilirsinizEğer içeriğiniz değerli ise. Web sitenize yeni içerik eklediğinizde, arama motorlarıbuna dikkat edin ve sitenizin sıralamasını yeniden düzenleyin. Web sitenizi güncelleyindaha yüksek bir sıralama elde etme şansını artırmak için düzenli olarak.

2. Web Sitesinin Yetki Potansiyelini Artırın

Web sitenizin yetkisini artırmak için anahtar strateji daha fazla içerik yaratmaktır.Daha değerli, güncel içerik yayınlayın; kesinlikle sitenize birdaha fazla yetki potansiyeli..Niş bölgenizdeki otoriteler hakkında bir inceleme yaparsanız,Google tarafından endekslenmiş binlerce sayfaya sahip olduklarını anlayacaktır. Eğer senligine katılmaya kararlıysa, daha alakalı içeriği yayınlamalısınız. Eğer senbelirli bir konuyla ilgili daha fazla içerik yazarken tutarlıdır, sizden güven kazanacaksınızinsanlar ve arama motorları. Sitenizin yetki puanı arttıkça artacaktırgiderek daha güvenilir. Sosyal medya platformlarında ve forumlarında aktif olarak itibarınızı geliştirin.

3. Daha Fazla İçerik, Daha Fazla Anahtar Kelimeyi İfade Ediyor

Düzenli olarak yeni içerik oluşturduğunuzda sitenizin birçok anahtar kelimesi olacaktır. Anahtar kelime oluşturarakodaklanmış makalelerle, daha fazla ziyaretçi hedefleme fırsatına sahip olursunuz. Arama motorlarıAyrıca sitenizi tanır ve size daha fazla ziyaretçi gönderir. Google temelini sağlamasa daweb sitenizdeki anahtar kelime sayısına çok fazla ağırlık veriyorsa,Makalenizin içinde ve çevresinde bulunan anahtar kelimeler. Anahtar kelimeler, arama motorları tarafından dizin oluşturmak için kullanılır.konuya dayalı bir site. Makalenizi, anahtar kelimelerle bu şekilde doldurmayın.arama motorlarından cezalar çekecek.

4. Okurlarınızı Bilgilendirin

Düzenli güncellemeler, abonelerinizi ve ziyaretçileri olaylar ve değişikliklerle güncel tutacaktırendüstrinizde. Yeni içerik, yeni ziyaretçileri müşterilere dönüştürme gücüne sahiptir.Sıklıkla yeni bilgiler yayınlayarak kitlenizi nişanlandıracaksınız. Bu irademüşterilerinizden uzun vadeli sadakat kazanmanız ve böylece sitenizin popülerlik kazanması vesıralama. Ziyaretçilerinize ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında inandırıcı bilgi verin.Ziyaretçilerinize ürünlerinizin avantajları ve onlara neden ihtiyaçları hakkında bilgi verin. Sen ne zamanpotansiyel müşterilere yeterli bilgi sağlamak, doğru seçimi yapmak için onlara yardımcı olmanız,ve büyük olasılıkla ürünlerinizi satın alacaklar.

November 22, 2017