Back to Question Center
0

Semalt'tan Blog Trafiğini Artırmanın 5 Sırları

1 answers:

Viral hale gelen makaleler oluşturmak, blog başlatan herkes için en önemli önceliğe sahiptir. Aslında,Her zaman birbiriyle ilişkili olan düşünülmüş tutarlı eylemleri gerektirir. Nitel yaratmaktandoğru sosyal medya stratejisini geliştirmeye yönelik içerik, her adım vazgeçilmezdir. Ivan Konovalov, Semalt Digital Services'in Müşteri Başarı Yöneticisi, blog trafiğini artırmak için yararlı ipuçlarını paylaşıyor.

1 - mr play casino reviews. Viral İçerik Oluşturun

Okuyucunun dikkatini çekecek ilginç, heyecan verici makaleler yazın. Makalenizin başlığıviral içeriği yazarken en önemli şeydir. Çekici başlıklar ile gelinİnternetteki ziyaretçilerin dikkatini çekin. Ünvanınız aralıksız ise, o halde çoğu kişiMuhtemelen, yayınınızda maksimum isabet elde etmiş olursunuz. İyi başlıklar oluşturmakla kalmayıp uzun bilgilendirici makaleler yazın.Konunuzun ayrıntılarını öğrenin ve puanlarınızı ilginç bir şekilde açıklayın. Ayrıntılandırılmışposta, blogunuzun ziyaretçilerini bütün makaleyi okumaya teşvik edecektir. İyi görünümlü görüntüler yerleştirinokuyucuların makalenizi daha net bir şekilde anlamalarına yardımcı olmak için yazı gönderin. Sonuç olarak, okuyucularınızbir sonraki yazınızı okumak için blogunuzu tekrar ziyaret edin.

2. Makalenizi Bir Kereden Fazlasın Paylaşın

Blogunuza gelen trafiği artırmak istiyorsanız, daha fazla ziyaretçi hedeflemelisiniz. Bazı okuyucular erişiminternet gün içinde ve diğerleri gece boyunca. Paylaşarak blogunuza gelen trafiği artırınMakale birkaç gün içinde bir veya bir ay boyunca. Yardımcı olabilecek ana sosyal medya platformlarıbunu gerçekleştirmek için Facebook, Twitter, Pinterest ve Google+ vardır. Gruplara ve topluluklara katılBu endüstrinizle alakalı ve yayınınızı paylaşıyor..

3. Doğru Temayı Kur

Piyasada binlerce tema var. Ancak, birçoğu sizinle uyumlu olmayacaktır.Blog. Bu akıllıca seçmeniz ve doğru olanı yüklemeniz gerektiği anlamına gelir. İyi bir tema tamamen olmalıdırBu, blogunuza masaüstleri de dahil olmak üzere farklı cihazlarda erişilebilir olmasını sağlayacakve mobil ekranlar. Ayrıca hızlı bir yükleme teması seçmelisiniz. Temanız hızlı şekilde yüklendiğinde,ziyaretçileri blogunuza sadık kılar ve daha fazla mesaj okur. Buna ek olarak, aşağıdaki özelliklere sahip bir tema seçin:güzel ve çekici bir tasarım.

4. Paylaş Düğmesini Ekle

Paylaş düğmesi, sosyal medya platformlarının gücünden daha geniş bir kitleye ulaşmanıza yardımcı olur.Okuyucular her zaman ilginç bir yazı paylaşmaya isteklidirler. Bu nedenle, yayına paylaş düğmesini ekleyiniçeriğinin viral olmasına izin vermek için. Bu, okuyucularınızın blog yayınlarınızı şu kişilerle paylaşabilecekleri anlamına gelir:arkadaşları ve hayranları. Bu paylaşımın sonucu olarak blogunuza daha fazla trafik kazandıracaktır.

5. Diğer Bloglarda Yorum

Yorumlar, geri bağlantıları ve trafik elde etmenize yardımcı olan güçlü bir araç haline geldi. Dikkat etmekpopüler bloglar ve konu ve forumları hakkında yorum. Anlamlı yorumlar ilgiyi çekecek,ve büyük ihtimalle, size geri dönüş sağlayan cevapları alacaksınız. Yorumlar sizi biruzman ve blogunuza çok sayıda trafik çekmek için yardımcı olur.

Semalt uzmanı Ivan Konovalov, yukarıda bahsedilen stratejilerin tutarlı bir şekilde uygulanmasının yol açtığını kanıtlıyorblog trafiğinizi artırmak için. Böyle bir uygulama, müşterilerimiz tarafından başarıyla benimsenmiş ve doğrulanmıştır.onun verimliliği. Şu andan itibaren, bu ipuçlarını ve profesyonel hizmetlerini kullanabilirsiniz. Semalt blogunuzu bir sonraki seviyeye getirmek için.

November 22, 2017