Back to Question Center
0

Semalt Payları Düşünmek İçin Bir WordPress Sitesi Rehberi

1 answers:

Bir web sitesinin başlatılması düşüncelerinizi, fikirlerinizi, uzmanlığınızı paylaşmanın ve dünyanın dört bir yanındaki işinizi büyütmenin en kolay ve en kolay yoludur. Ve çevrimiçi olarak biraz para kazanmak istiyorsanız, bir WordPress web sitesi geliştirmek isteyebilirsiniz. Neyse ki, bir site yapmak kolaydır, çünkü WordPress CSS, PHP ve HTML gibi kodlama becerilerine sahip olmanızı gerektirmez. Daha önce WordPress'i kullanmadığınız zamanlarda bile, bunu deneyebilir ve uygun bir şekilde bir işletme web sitesi geliştirebilirsiniz. Semalt'ten önde gelen uzmanlardan Michael Brown'ın sağladığı ipuçlarına geçin.

Adım 1: Kurulum:

Bir site geliştirirken yeni başlayanlar tarafından yapılan önemli yanlışlardan biri yanlış içerik yönetimi sistemini seçmektir - web design software companies. Neyse ki, artık% 95 web sitesi olarak WordPress'e güvenebilirsiniz ve internette bloglar onunla geliştirilmiştir. Eklentileri kolayca kurabilir, web sitenizin tasarımını ve düzenini özelleştirebilir, temayı değiştirebilir, markanızla ilgili bazı şeyleri içe aktarabilir ve renkleri değiştirebilirsiniz. Wordpress.com barındırılmamış bir siteyi geliştirebileceğiniz ve kendi sunucunuzda kullanabileceğiniz yerdir ve wordpress.org, kullanıcıların barındırılan siteleri geliştirebildikleri ve ücret ödemedikleri kadar sunucularına aktaramadığı platformdur . İhtiyacınız olan ilk şey alan adı ve web barındırma hizmetidir. Alan adınız markanızı tanımlamalı ve GoDaddy gibi web barındırma hizmeti bant genişliği ve barındırma hizmetleri için bir şey talep edecektir. Uygun fiyatlı WordPress sağlayıcıları barındırmak istediğinizde Bluehost önerilir. Son olarak, kurulumu tamamlamak için hesap bilgilerini eklemeniz ve paketinizi tamamlaması gerekir.

Adım 2: WordPress'i kurun:

cPanel'inizde farklı minik ikonları ve özellikleri görebilirsiniz. Kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz, ancak bunların% 96'sı ihmal edilmelidir. Bluehost Marketplace Hızlı Kurulum seçeneğine gidip üzerine WordPress'i yüklemeniz yeterli. Hızlı kurulum başlayacak ve WordPress sitenizi kurmanız birkaç saniye sürecektir. Bu pazar, bazı WordPress temalarına göz atmanızı isteyebilir, ancak bu aşamada bunu seçmeniz gerekmez. WordPress kurulduktan sonra e-posta kimliğinizde kullanıcı adı ve şifreyi alacaksınız.

3. Adım: WordPress Temasını seçin:

Üçüncü adım, işletme web sitenizin görsel görünümünü seçmektir. Bunun için, büyük Wordpress tema dizininden bir tema seçmelisiniz. Bazı temalar duyarlıdır ve diğerleri tepkisizdir. Görünüm »Temalar düğmesine tıklayın ve işletme sitenize yeni bir tema ekleyin. Tema ihtiyaçlarınıza göre özelleştirme kolaydır. Ayrıca menü ayarlarını, widget konumlarını ve renk şemalarını değiştirebilirsiniz.

Adım 4: İlk Yazınızı Oluşturun:

Bir tema kurduktan sonra, ilk mesajınızı oluşturmaya hazırsınız demektir. Müşterilerinizin ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında fikir sahibi olabilmesi için web sitesinde gerekli tüm içerik sayfalarının bulunduğundan emin olun. WordPress gösterge tablosundaki Postalar »Yeni Ekle bölümüne gidin ve giderek daha fazla okuyucuya ilgi duyabilecek benzersiz bir hikaye yazın. Bu arada, web sitenize kategori ve etiketler eklemeyi unutmayın.

Adım 5: Eklentiler ve Özelleştirme:

Bir makaleyi veya web içeriğini yazıp yayınladığınızda, bize, gizlilik politikasına ve diğer benzer seçenekleri eklemeyi isteyebilirsiniz. Galerilerinizi ve resimlerinizi otomatik olarak ayarlamak için bazı eklentiler de yükleyebilirsiniz. Özelleştirme başarılı bir WordPress sitesinin anahtarıdır, bu nedenle web içeriğinizi optimize etmeyi ve özelleştirmeyi unutmayınız.

6. Adım: Web Sitenizden Para Kazanın:

Web siteniz hazır olduğundan ve ilk yazınızı yazdıysanız, çevrimiçi olarak biraz para kazanmaya hazır olmanız gerekir. İnternette para kazanmanın çeşitli yolları vardır. Web siteniz aracılığıyla bir AdSense hesabı edinebilir veya bir şey satabilirsiniz. Örneğin, pahalı konakları veya araçları çevrimiçi satabilir ve dünyanın dört bir yanından giderek daha fazla müşteri ile iletişime geçebilirsiniz. Çabaları ve gayreti sürdüğü müddetçe çevrimiçi işinizden ödülleri kesinlikle elde edersiniz.

November 26, 2017