Back to Question Center
0

Semalt - Google Analytics Spam'ini Nasıl Filtreleyebilirsiniz Üzerindeki Etkili İpuçları

1 answers:

Hackerlar etkili teknikler onları engellemek için koyduktan sonra web sitenize nüfuz yolları üzerinde çalışıyorlar. Günümüzde oportünistler sahte yönlendirmeler kullanıyor ve yalnızca kullanıcıları spam olan web sitelerine yönlendirmek amacıyla Google Analytics spam ediyor. Sahte ileti içeren tavsiye spamlerini açmak çok rahatsız edicidir - 1 ohm coil ego one mini.

Son birkaç hafta boyunca, bilgisayar korsanları, müşterilerin verilerini karıştırmak ve kötü niyetli web sitelerine trafik üretmek amacıyla kullanıcılara tavsiye spam gönderiyorlardı. Sahte tavsiye spamlerini tıkladıktan sonra, kullanıcılar virüs ve kötü amaçlı yazılım içeren kötü amaçlı bir web sitesine yönlendirilir. Trojan virüsü, oportünistler tarafından, istemcilerin kötü amaçlı yazılım sitelerini ve kötü niyetli çevrimiçi mağazaları yönlendiren tavsiye spamslerini paylaşmak için yaygın bir şekilde kullanılmıştır.

Semalt'ın Müşteri Başarı Yöneticisi Michael Brown, tavsiye spamlerinden kurtulmanıza yardımcı olmak için zorlayıcı konularda bilgi veriyor.

Google Analytics Spam'in Etkisi

Yönlendirme spamsleri, küçük web sitelerinin nasıl çalıştığına, büyük web sitelerine kıyasla verilerinde daha fazla çalıştığı ile uğraşmaya eğilimlidir. Trafiğinizi kontrol altına aldıktan sonra, spam gönderen kullanıcılar bir web sitesini ziyaret eden müşterilerin kötü amaçlı yazılım sitelerine yönlendirmelerinden yararlanır. BT uzmanlarına göre, trafikte% 50'den fazlası spam göndericiler tarafından kötü amaçlı yazılım sitelerine yönlendirilme eğilimi gösteriyor; bu senaryo küçük web sitesinin ilerleme ölçüsünü büyük ölçüde etkiliyor.

Basit bir deyişle, Truva virüsünden etkilenen bir web sitesi, veri trafiği ve kullanıcıların katılımını mahveden bir senaryo olarak yönlendirme spamlerini daha fazla paylaşma eğilimindedir. Sahte tavsiye ve Google Analytics spam'ı, sıçramayı olumsuz etkilemektedir. web sitelerinin oranı.

Sahte Yönlendirme Spamini Nasıl Filtreleyebilirsiniz

Çevrimiçi pazarlamaya gelince, tarama yapmak ve tavsiyeleri tıklatırken istekli olmak bir ön şarttır. Sahte tavsiye spam'ı, Truva virüsünü ve zararlı yazılımları, web sitelerinin nasıl çalıştığını etkilemek için bir dizi teknik öne sürülmüştür.

Hayalet Olmayan Yönlendirme İsteği

Hayalet dışına yönlendiren spam, son kullanıcıların web sitelerini ziyaret etme eğilimindedir ve uzun vadede trafik üretimin kontrolünü ele alır. Hayalet dışındaki yönlendirme spamlarının tüm listelerini kaldırmak için bilinen bir alan adından gelen tüm yönlendirme spamlarını hariç tutacak bir filtre oluşturun. Megalytic yaygın olarak bilinmeyen hayalet önerme istenmeyen postadır. Web sitenizi ziyaret eden hayalet önerme istenmeyen postanın canlı bir resmini elde etmek için Edinme'ye gidin ve 'Tüm Trafiği' tıklayın. Tavsiyeler'i açın ve genellikle ikincil bir boyut olarak çalışan bir ana makine adı ekleyin.

Hayalet İsteme Spam

Hayalet tavsiyeleri kötü niyetli ziyaretlerle web sitenizin raporlarında oluşturulur. Burada hayalet tavsiyeleri sahte ve kötü amaçlı verileri Google Analytics'e iletmek için çalışır. Uzun vadede, sahte aktarılmış veriler raporunuza eklenir. Hayalet tavsiyesi istenmeyen posta spam'ı raporunuzdan kaldırmak için yeni bir boyut oluşturun ve tüm hayalet yönlendirme spamlarını raporunuzdan hariç tutacak filtreler ekleyin.

Google Analytics dünyasında, tavsiye spam'i, web sitesi raporlarını olumsuz etkileyen bir sıkıntı haline gelmektedir. Yönlendirme spam'ı filtrelemek için Google tarafından çeşitli araçlar ve teknikler geliştirilmektedir. Herhangi bir yönlendirme tıklamadan önce, son kullanıcıların dikkatli olmaları ve yönlendirmelerin meşruiyetini kontrol etmeleri önerilir. Yukarıda ele alınan filtreleme teknikleri, trojan virüsü ve tavsiye spam'i gibi kötü amaçlı yazılımları web sitenizden engellemenize ve kaldırmanıza yardımcı olacaktır.

November 23, 2017