Back to Question Center
0

Semalt, Küçük İşletmeler İçin Dış Kaynak Kullanmanın Başlıca Faydalarını Açıklıyor

1 answers:

Küçük bir şirket, görevleri veya bazı bölümlerini alt sözleşme yapmaya ihtiyaç duyabiliroperasyonları bir üçüncü taraf iş hizmetleri sağlayıcısına sunmaktır. Temsilci seçmeye karar verirsenizyabancı bir ülkede yerleşik bir partiye karşı bazı sorumluluklaroffshore dış kaynak kullanımı olarak. Bugün, işletme operasyon masraflarını azaltmak için birçoğuküçük işletmeler, yerinde istihdama bir alternatif olarak dış kaynak kullanmayı tercih etmektedir. Semalt Dijital Hizmetler'in Müşteri Başarı Yöneticisi Michael Brown,küçük işletmeler için dış kaynak kullanımının başlıca faydaları.

  • Sabit maliyetten değişken maliyetlere geçin - charging evod. Örneğin, bir yerinde muhasebeciniz var.Masaya, bilgisayara, sağlık sigortasına, çaya ve aylık maaşa ihtiyaç duyar.ve başlangıç ​​olmanızın başında tüm personel için fazla çalışma olmayabilir.Dış kaynak kullanımı sizin için bu ikilemi çözer. İş muhasebenizi dışkaynağa taşırkensorumluluklar, işiniz için bir kerede ücret ödüyorsunuz, vermek zorunda değilsinizAslında, sadece bir iş için para ödediğiniz için daha iyi bir iş bulursunuz.mükemmel yapılır. Dışarıdan verdiğiniz görevler tekrar ediyorsa bile,bir dahaki sefere her zaman farklı bir kişi kiralayın.
  • İşlerin iş tarafı için daha fazla zaman ayırın. İş sahipleriteknik açıdan bakacakları zaman içtenlikle yoksun olabilirler.iş. Bu, web tasarımı, içerik pazarlaması, SEOve daha fazlası. Bu sorumlulukları dışa aktararak, biriş dünyasının kendine iyi bakması için çok zamanınız var. Odaklanmüşteri memnuniyetine önem vermek ve başkalarının tekniklerini yapmasına izin vermekSizin için etkinlikler.
  • Büyük sanayi oyuncularıyla aynı ölçek ekonomilerine erişinkullanın. Nişinizdeki büyük endüstri oyuncuları, şirket içinde bir eve sahip olmayı göze alabilirkalabalık bir yetenek, ve bu onları önünüzde kilometrelerce yerden oynatacaktır. Yapamazsınkurum içi yeteneği göze alıyor. Dış kaynak kullanımı, size,sadece ülkenizden değil, denizaşırı ülkelerden düşük maliyetle en iyi yeteneği işe almakhem de. Bu sabit bir maliyet olmayacağından, tasarruf edebileceksiniz.
  • İnsan kaynaklarına ihtiyaç duydukları yere odaklanın. İşe alma ve eğitimÇalışanlar pahalıdır. Bir başlangıç ​​teşkil ederseniz, işiniz çok muhtemeldirsizinle kısa bir süre kalacak ve bu daMaliyetle eğitim almışsanız yakında başkası için çalışmaya başlayabilirsiniz. Kaçınmakişe alım, eğitim ve konuşlandırma gibi tüm bu güçlükler,dış kaynak kullanımı hizmeti sizin için işinize yarıyor.
  • Ürün ve hizmetlerinizin maliyetini azaltın. Gerçek şu kidış kaynak kullanımının makul olduğu ve aynı zamanda yüksek kaliteliiş bitti. Araştırma yapmanız gerektiğinden çok daha ucuzdur.ürün geliştirme, pazarlama, dağıtma ve işinizin teslimatı.Daha yüksek işletme işletme maliyetleri, ürünleriniz için daha yüksek fiyatlar,bu yüzden maliyetleri müşterilerinize bırakmanız gerekecektir.

Son olarak, dış kaynak kullanımı kolaydır. Video gibi iş dışındaki görevleri yerine getirmedüzenleme, pazarlama, sosyal medya yönetimi, içerik geliştirme veçok daha kolaydır. İçinde Semalt Dijital Hizmetler, yetenekli bulabilirsinendüstri uzmanları sizin için mükemmel bir iş yapmaya hazırlar. Müşterilerimizin sahip olduklarıbu işbirliğinin etkinliğini kanıtladı, bundan böyle,Bu yararların tadını çıkarın.

November 22, 2017