Back to Question Center
0

Semalt İpuçları Bir E-posta Listesi Oluşturma ve Online Pazarlama Başlarken © InfoSUM.net Tüm hakları saklıdır.

1 answers:

Bir e-posta listesi olması para kazanmaya başlamanızı sağlar. Herşeyterfi ettiğiniz yeni bir ürünü önermek için bir e-posta alır vebüyük bir maaş günü, ancak yalnızca büyük bir liste oluşturmayı başarırsanız. Semalt Dijital Hizmetler uzmanı,Michael Brown, çevrimiçi pazarlamaya nasıl başlayacağınıza ilişkin faydalı ipuçlarını paylaşıyor.

Yeni hakkında bir bilginiz olduğunu düşünündeğerli ve yararlı bulduğunuz ürün. 10 bin kişiye gönderilen basit bir e-posta.konuşma oranı% 5 ise 500 satışla sonuçlanacaktır - with the grain inc. Her bir satış için 10 $ komisyon kazanacağınızı varsayarsak,çok muhafazakâr bir tahmindir; bu, günde tek bir günde 5,000 ABD doları kazanır;Bir saatlik çalışma. E-posta listesi oluşturmak konusunda hala emin misin?

Doğal olarak 10.000'in e-posta listesi orta büyüklüktedirliste, birkaç ay sürecek, bu nedenle yarın değil, bugün üzerinde çalışmaya başlamanız gerekiyor.listenizi oluşturmaya ne kadar çabuk başlarsanız, arkanıza yaslanıp yeni bir e-ürününüzdür ve bu saatte genellikle bir ayda kazanacağınızdan daha fazla kazanabilirsiniz.

Bir E-Posta Listesinin Faydaları

  • Doğrudan pazarlamanın maliyet etkinliği
  • Tıklamalar analiz etme becerisive e-posta stratejinizi değiştirmenize yardımcı olan diğer hayati istatistikler
  • Zaman içinde değeri sunarak otorite oluşturma ve güven
  • Yüksek dönüşümler nedeniyleE-posta listeniz ile devam eden iletişimi geliştirmek için

Bir e-posta oluşturmanın en önemli bölümlerinden birilistesi abonelerinizi tutuyor. Duygusal okuyucuların ücretsiz "teşvik" lerini abone etmeleri çok yaygındır;ve daha sonra kendilerini e-posta listenizden kaldırın. Onlara değer sağlayabilmeniz gerekirsürekli e-posta alışverişi boyunca, aksi takdirde, zor işinize ve gelecekteki kârlarınıza elveda deyin ..

Etkili e-posta pazarlama kampanyalarıDoğru yaklaşım. Günlük olarak aldığınız tüm e-postaları ve neden bazılarının sizi yakaladığını düşünündikkat ve diğerleri silindi. Abonelere ilgi ve güven vermek için bir bilim var.basit e-posta. Bu, aldığınız "spam" ile bunu öğrenmek için üzerine tıkladığınız e-postalar arasındaki farktır.

Listenizi Oluştururken Hatırlamanın Önemi

  • Hedef nişinizde uzmanlık ve değer sağlayarak güven yaratın
  • Kendi duygularını tetikleyerekokuyucuların büyüleyici bulduğu hikayeler yaratma
  • Gerçek mantıkla hikayenizi yedekleyinonları daha da ilgilendiren referanslar

Doğrudan abonelerinize konuşmak çok önemlidir.Onların neden kayıt olduklarını biliyorsunuz, bu yüzden dikkatlerini çekecek şekilde konuşun. Kimse bir e-posta istemiyorönemli olmayan noktalar hakkında konuşur, bu nedenle noktasına çabucak ve doğrudan ulaşın. Öyleyse onlara bir hikaye anlatsınlar kiile ilgisi olabilir. Bu, duyguların yüzeye çıkmasına neden olur, ki tam da aradığınız şey budur.

Bir e-posta listesi oluşturmak için en iyi yol,saygın otomatik cevaplayıcı. Gelecekteki haftalara yayılmış otomatik e-postalar oluşturabilir ve bir kere tamamlandığında,bir şey yapmak zorunda değilsin. Pek çok seçenek var, ancak Aweber en çok saygı gören unsurlardan biri gibi görünüyor. Oradaücretsiz veya daha ucuz bir alternatif bulmak için teşvik ediliyor ancak bununla ilgili sorun, e-postalarınızın sınırlı olabileceğidir.haftada bir kez veya abonenizin spam kutusuna girer.

E-posta başlıkları dayanılmaz olmalıdırve herkesin merakından daha iyi yararlanın. Hikaye anlatımı, zihinlerini yakalamak ve onları temanıza almak için önemlidirdüşünme. Metin yazarlığı hakkında daha fazla bilgi edinmek, abonelerinizi okumak ve istemek için değerli e-postalar üretmenize yardımcı olacaktır.

Daha önce e-posta listeniz ile güven inşa etmeyi unutmayın.Ürün yelpazesine ve satış istemekle başlarsın. Otorite güvende ve gelecekte satış yapmanızı sağlayan şey budur.

Okuyana ne yapacağını söyleyin. Oçelişkili görünebilir, ancak çalışmalar, bir kişiye bir şey yapmasını söylemenin, daha iyi bir yanıt aldığını kanıtladı.Onlardan bir şeyler yapmalarını istiyorlardı. "Şimdi 1: 1'lik koçluk için kaydolun", "1'den 1'e kadar olan koçluk için kaydolmak ister misiniz?" Den daha verimli olurdu.

Umarım, bu makale size birBir veya iki e-posta listesi oluşturma hakkında. Bilmeniz gereken en önemli şey, başlamak için sabırsızlanmanızdır. Öylehayati önemi olan bu göreve hemen başlamaktır. Tereddütleriniz varsa, bkz. Semalt Dijital Hizmetlerbu yüzden sizin için işleri netleştireceğiz.

November 22, 2017