Back to Question Center
0

Semalt Expert, Caldera Formunu Geliştirir, WordPress Siteleri İçin En Güçlü Eklenti

1 answers:

İletişim formu spam'i rahatsız edici ve sinir bozucu ve blogunuza veya web sitenize çok fazla güvenlik riski taşıyor. Dolayısıyla, spam engellemek ve iletişim formunuzu güvende tutmak, Caldera Forms kullanıyorsanız öncelikli önceliğiniz olmalıdır. Semalt Kıdemli Müşteri Başarı Yöneticisi olan Artem Abgarian, iletişim formunda kapsamlı ve güçlü spam önleme programlarını etkinleştirmek için öncelikle tamamen yeni bir form oluşturmanız gerektiğini açıklıyor - cat cool slot. İşlem tamamlandıktan sonra, spam önleme aracı, formlarınızın spam ve bot saldırılarından uzak kalmasını sağlamak için çalışır.

Caldera Forms ile spam aldıysanız ne yapmalıyım?

Caldera Formlarınızla varsayılan bal potu eklentisini kullanırsanız ve düzgün çalışmıyorsa, anında spamdan kurtulmanın bazı yolları vardır:

  • Her şeyden önce, tüm botların ve örümceklerin web sitenize ulaşmasını engelleyen, iyi yönetilen ve organize edilmiş bir WordPress engelleyicisi kullanmayı tercih etmelisiniz. Bu konuda WPEngine ve Panteon kullanmanızı öneririz.
  • Spam'i otomatik olarak engelleyen e-posta servislerini de kullanabilirsiniz. Diğer tüm e-postalar için Caldera Forms ve SendGrid için Caldera Forms Pro'yu öneririz..
  • İstenmeyen e-postaya karşı eklenti kullanmak, birlikte gitmek için de iyidir. Wordpress Eklenti Dizini'nde yüz binlerce anti-spam eklentisi bulunmaktadır ve ilgili bir eklenti seçebilir ve mümkün olan en kısa sürede yükleyebilirsiniz.

ReCaptcha alanı ne oldu?

ReCaptcha almak ve web sitenizdeki spam yorumlarınızı önlemek de iyi. Bu, Caldera Forms ile düzgün çalışmayabilir, bu nedenle ayarlarını manuel olarak yapmak zorundasınızdır. ReCaptcha'nın aşağıda belirtilen varsayılan anti-spam eklentilerinden daha az etkili ve yararlı olduğunu söylemek güvenlidir.

Caldera Formlar Anti-Spam:

WordPress web siteniz varsa, bu eklentiyi Caldera Forms'un istenmeyen posta ve virüslerden korunması için mümkün olan en kısa sürede kurmanız gerekir. Bu, kullanıcı dostu ve web sitesine uygun, ücretsiz bir eklentidir ve düzinelerce özellik içerir. Kullanarak, güzel bir iletişim formu geliştirmeyle ilgili ayrıntılı talimatlara erişebilirsiniz. Bu eklenti, sürükleyip bırakan form oluşturucuları, canlı önizleme seçeneklerini, form oluşturma işlemini hızlandırmak için şablonlar ve saniye içinde duyarlı formlar oluşturmaya yardımcı olur.

Temiz Konuşma Anti-Spam:

Bu WordPress eklentisi Caldera Formlarınızla kolayca entegre edilebilir ve yorum bölümlerinde spam önlemeye yardımcı olur. En iyi yanı, hem ücretsiz hem de premium sürümlerde gelmesi; ücretsiz sürümün küçük işletmeler ve özel bloglar için iyi olduğu ve premium sürümün büyük web siteleri ve çevrimiçi markalar için mükemmel olduğu anlamına geliyor. Gravity Forms seçeneği, mevcut formlarınızı düzenlemek ve onlara güçlü ve olağanüstü bir görünüm vermek için etkinleştirilebilir.

Anti-Spam Arısı:

Caldera Forms için kapsamlı ve kullanışlı bir WordPress eklentisidir. Ücretsiz anti-spam hizmetleri sağlar ve internette milyonlarca aktif yüklemeye sahiptir. Contact Form 6, bu eklenti kullanılarak da düzenlenebilir ve kullanıcı dostudur. Ayrıca kullanıcılar için çok sayıda uzantı mevcuttur ve bu eklentiyi gereksinimlerinize ve beklentilerinize göre özelleştirebilirsiniz. ReCaptcha desteğini de içerir ve sizin için Ajax destekli form gönderimini halledebilir.

November 30, 2017