Back to Question Center
0

Semalt Expert 13 Basit Tekniği Gösteriyor Her Başarılı İş Zihin Araştırması

1 answers:

Bazı insanlar için başarı kaldırma gibi gözükebilirBir çanta kum, ama birkaçı için, bu sadece bir rutin. Nasıl olur?

İlk aşama, başarısızlık duygusundan gelen korkuyu öldürmektir.sürekli planlama ve düzgün planlama - companies that offers cloud computing. Lider Müşteri Başarı Yöneticisi Semalt ,Igor Gamanenko, deneyim yıllarının sahip oldukları kadar değerli olmadığını iddia ediyorBirçok projenin gerçekleştirilmesine katkıda bulunmuştur. İşte ne onüç ipucuişte başarılı olmak için yapacakları, deneyime dayalı uzman paylarının,Semalt'taki verimli çalışma pratiği.

Kavratmak

Fikirden neyi elde etmek istediğinize dair büyük bir resme sahip olmalısınız.nihai uygulama ve izlemeye geçilmesi. Aynı zamanda,meşgul olmak istediğiniz kişilerin sayısını anlamak önemlidir;kullanmayı planladığınız teknoloji, hem taşıma hem deinsanlar ve teknoloji. Hedef müşterileri, düzenleyici otoriteyi tanımlayınve karı garanti altına alan ya da en azından devam ettirecek fiyat karşılaştırmasıBir süre için girişimi, siz ve hatta daha fazla kopana kadar.

Plan

Fikir haritalaması ile işiniz bittikten sonra,Fikrinizin farklı yönleri yapılır. En önemliEn azından, tüm maliyet etkileri eşit derecede madde halinde verilmelidir.Bu titiz sürecin özü, ne kadar iyi tahmin etmektir.belli belirsiz olan amacınızı gerçekleştirmek sizi zaman alacaktır.kavramlaştırma sırasında ifade edilir.

Bilgi Edinme

Elbette, bazı özel türlerle tanışmış olmalısınız.Ancak bu, başarınızı garanti altına almak için yeterli değildir.Bu nedenle, derinlemesine bir araştırmaya ihtiyaç kaçınılmazdır.gerçekler başlangıçtan itibaren size açık olmayabilir veya sahip olduğunuz şeylerFarklıydı ve bunu bilmelisin..Yine, bağlı olarakİhtiyacınız olan bilgi, bilginin ortaya çıkmasıuygun yapılmalıdır. Sonuçta, doğru bilgiçok önemli, böylece yanlış yolda kaynakları harcamayın.

Bilgi Doğrulama

Sahip olduğunuz bilgilere ilişkin bir anket yapın, doğrulayın.orijinallik ve kavramsallaştırılmış hedefle aynı hizaya getirin.Daha önce de belirttik. Doğrulama sırasında, tutarlılıkçok önemli, en kısa sürede bunun nedenleritoplanan bilgilerin güvenilirliği.

Alternatif Bul

Bütün bilgileri ortaya çıkardığınızda,Etrafına bakmak ve görmek için biraz zaman alacaktır eğerHala bazı güçlü daha iyi yollar varaynı veya daha iyi sonuçlar elde edin. Sen nedüşünmek? Hedef müşterileri veyaÖnce müşterileri, maliyeti, zamanı veya kaynağı değil.En önemli olanın ne olduğunu açıkladıktan sonramüşteri memnuniyeti için, o zaman düşünmelisinizmaliyet, zaman ve kaynaklar faktörü veinisiyatifiniz için en iyi seçenekleri seçin.

Nihai Planı Hazırlama

Mevcut alternatiflerin analizi ile,Şimdi hangi stratejiyle ilgili cesur bir duruşa sahip olabilirsinizpaydaşların ihtiyaçlarına öncelik verilecek,çıkarlar. Tüm alternatiflerinizden biri durmalımüşteri memnuniyeti ve zamanı ile ilgili olarak. Yapmaçoklu istihdam özgürlüğüne sahip olduğunu unutstratejilerine göre farklı zamanlardahakim durumlar. En önemlibaşarılması gereken şeyler mutlaka sürdürülebilir sonuçlardır.

Fon Kaynaklarını Seçin

İşyeriniz büyük ölçüde enstrümantalgerekli fonları edinmek. Bu inisiyatif için mantığın açık bir ifadesidir veTüm ihtimallere karşı belirli bir stratejiyi benimsemenin nedeni. Zamanında olmalıve basit, şüphelerden ve şüphelerden arındırılmış herhangi bir belirsizlik. Çok önemlisi,işinizi olumsuz etkilemeyecek kaynakları, örneğin,yüksek faiz oranı, uzun ve karmaşık yasal yükümlülükler, zorlu koşullarkefaletleri. Her şekilde hesaba katacak bir parametrik sermaye maliyetini daima faktör haline getirinrisklerin altında kalması ve halen beklenen gelir akışınızın sınırları dahilinde olması.

Planınızı Güncelleyin

Asla zamanınız ve kaynaklarınız fazla değilbir kayba yol açacak olayları en aza indirgemek için. Bu nedenle, biraz zaman ayırın ve yaptıklarınızı gözden geçirinson günler, haftalar ve hatta aylar için. Yıllara girmesine izin verme ama eğer öyleyse yapemin değilsin vazgeçmek veya erteleme vermek..Belki de, bazı noktalamalar olabilir vekapının yapılması. Onları bulduğunuz zaman, boşa harcamayın, ihtiyacı olanı yapın ve bir sonraki adıma ulaşın.

Planınızı Uygulayın

Yuvarlanıp oynamaya başlamanın zamanıBirazdan, ne beklemede olduğunu asla bilemezsiniz. "Planlama sizi iki kez kurtarıyor" diyerekuygulama sırasında ne kadar zaman "doğrudur, ancak acele etme ihtiyacını hiç vurgulamamıştı, bu yüzden yavaş olsunve istikrarlı. Bu, bazı öngörülemeyen koşullar olması durumunda hızlı bir şekilde yeniden ayarlamanızı sağlayacaktırnihayetinde, planlanan strateji ile uygulanan strateji arasındaki farklılığınçok dar ve kontrollü olacaktır.

Planınızı İzleyin

Başarılı bir iş başarısız olurizleme ve kontrol. Sürdürülebilirlik ve kalite güvencesinin damgası budur. In özüizlemenin mümkün olan en kısa sürede doğru adımları atması;Planlamak, yönetmek için daha zor olur ve iş ne kadar pahalı olur. birikimyönetim yüksek düzeyde önceliklendirme gerektirir; soru şudur: ilgi verilecekdiğerinden daha öncelikli mi? Aklıma gelen sonraki şey çatışmadır.

Düzeltme Faaliyetleri Alın

İmge ve itibar sağlamanın gereğiişin yanı sıra maliyet, memnuniyet ve kaynak maksimizasyonu talebi gibi diğer faktörlerigerekli düzeltici önlemler. Yeniden işleme, sapma ve kusur onarımları için onaylar olmalıdırtüm iş süresini olumsuz olarak etkilemeyecek belirli zaman sınırlamaları içinde yapılır.

İnsanlara İşinizi Nasıl Bırakalım

Sosyal medyayı, sözlü ifadeyi kullanve işinizi tanıtmak için her diğer reklam mekanizması. Bu, satışları artıracak ve geliri artıracaktır.maliyetler yavaş yavaş düşecek ve uzun vadede kar artacaktır.

İzlemeyi Durdurmayın

Sonunda, izleme işlemini durdurmayın, çünküiş dünyası, değişimlerin kaçınılmaz olduğu çok dinamik bir konudur. Proaktif olun, öğrenmeye devam edin ve devam edinbilgi ve beceri uygulama Büyüme ve genişleme doğal olarak gelecek ve kendiliğinden olma kavramı sizi ayakta tutacaktır.

November 22, 2017