Back to Question Center
0

Semalt E-Ticaret'in Ana Boyutlarını Açıklıyor SEO

1 answers:

Bir web sitesi oluşturmak ve trafik almak iki farklı şeydir.İnternet mağazasını başlatmak kolay bir iştir ancak internette müşterileri bulmaya çalışırken zorlaşabilirsin. BuRakipler piyasaya girme şansımızı sınırladığı için sorun yoğunlaşıyor. Araştırma yaptığınızda veweb sitesinde arama motorları optimizasyonu gerektirecek şekilde Google gibi arama motorları tarafından tanınması gerekir. Bu süreçsitenizin özelliklerini, arama motoru algoritmalarının gereksinimlerine göre değiştirerek, üzerinde en iyi pozisyondur - high pr sites for sale.özel anahtar terimleri.

Jason Adler, Müşteri Başarı Yöneticisi Semalt içeriğinizin yetkili kılınması ve web sitenizin arama motorlarında daha üst sıralarda yer almanıza yardımcı olmak için optimize edilmesine ilişkin değerli ipuçları verir.

  •  Sitenizin hızını ve tepkisini artırın 
  •  Meta başlıklarınızı ve açıklamanızı daha çekici ve uygulanabilir olacak şekilde çalışın 
  •  Daha uzun, daha eşsiz ürün açıklamaları ve uzun kuyruk anahtar kelimeler kullanın 
  •  Daha fazla müşteri çekmek için müşteri yorumlarını ekleyin 
  •  İçeriği müşterilerin neler aradıklarını belirtme 

SEO yaparken, birkaç araç çabalarınıza faydalı olabilir. Bu araçlar şunları içerir:

  • PicMonkey ve Kraken.  Bu araçların birleşimi sizeweb tasarımı optimizasyon özellikleri. Internet sayfalarındaki resimlerin boyutunu düzenleyebilir ve küçültebilir ve hızı artırabilir veweb sitenizin yanıtı..
  • GetFiveStars.  Bu araç, kendileri ile ilgili endişeleri olanlar için yardımcı olur.müşteri geribildirimi. GetFiveStars, müşterilerinize gerekli bilgileri içeren bir e-posta gönderir. Pozitif veya negatif müdahale edecekgeri bildirimde bulunmak ve sıralamanızı geliştirmek.
  • Otomatik pilot  Bu, bazı yönlerini otomatikleştirebilen ucuz bir araçtır.pazarlama kampanyalarınızın. Bu uygulama 30 günlük ücretsiz deneme ve ardından 25USD aylık aboneliği ile birlikte gelir. 
  • YoRocket.  Bu araç meta başlıklarını ve açıklamalarını değerlendirebilirbir web sitesinin. Web sayfasındaki içeriği zorlayıcı ve yönlendiren açıklamaları yapmak için kullanabilirsiniz. Brian Dean ve Backlinko geliştirildibu araç. Bu, birinci sınıf bir hizmettir ve kullanıcılar, tıklama oranlarını artırmak için ücretlerini yüksek tutarlar. 
  • Semalt Anahtar Kelime Önerileri.  Bu anahtar kelime arama aracıdır.uzun kuyruk anahtar kelimeler sağlayabilir. Alışveriş yapanların internetten satın almak için kullandığı arama terimlerini vermede kullanışlı olabilir. Bu olabilirBir giriş yapmak veya çevrimiçi içerik oluşturmak için anahtar kelimeler vermek. 

Bir web sitesi kurmak ve ziyaretçi akışı sağlamak zor olabilirbaşarmak. SEO ile, işler biraz daha basit hale geliyor ve bazı umutlar var. Gibi SEO taktikleri yoluyla web sitenizi optimize etmekiçerik seçimi ve geri bağlantılandırma sitenize trafik kazandırabilir. ETicaret SEO araçlarını kullanarak,web sitenizin en iyi arama pozisyonlarında kalmasını sağlamak için tutarlı bir etkinlik kurun ve sonuç olarakyeni ziyaretçiler.

November 22, 2017