Back to Question Center
0

Semalt, Doğru Alan Adı Ararken Düşünmeniz Gereken Faktörleri Açıklıyor

1 answers:

Çevrimiçi varlığı kurmayı düşünüyorsanız, yapmanız gereken ilk şeydo etki alanınızı kaydetmektir. Bir etki alanı adı seçmek önemlidir çünküYa başarılı olursun ya da girişiminde başarısız olursun. Alan adı, çevrimiçi olmanızı sağlarvarlığı, web sitenizi görünür hale getirmesi - crear correo electronico para gmail. Doğru alan adını mı arıyorsunuz, Semalt Dijital Hizmetler'in önde gelen uzmanlarından Julia Vashneva düşünmenizi önerir.

þirket Rep Puanı

Güvenilir bir şirket bulmak önemlidir. Bu firmaların bir kısmı sık sıkaşırı hizmet ve daha sonra onlarla işbirliği bir utanç haline geldi. Diğer yandan,Diğer şirketler yüksek fiyatları tahsil ettikleri halde niteliksel hizmetler sunmamaktadır. Arka plan denetimi yapınŞirketteki gerçekle ilgili gerçeği bildireceğiniz şekilde çalışmak istersiniz.

Alan Adı

Alan adınızı kaydetme aşamasındayken, adını seçerekbazen bir meydan okuma olabilir. Düşünmeniz gereken şey, adınHatırlanması kolay ve web sitenizin yaptığı iş ile yakından bağlantıya sahip olmanızgerçekleştirmek zorunda. Ayrıca, arama yapmak kolay terim içeren bir isim olmalıdır.

Alan Adı Telif Hakkı

Seçtiğiniz alan adının başkası tarafından telif hakkı alınmadığından emin olun.yasal bir karışıklığa neden olabilir. Bu şirketin, sizin hangi şirketinalan adı kaydınızı seçtiniz, alan adları üzerinde açıkça belirtilen kullanıcı politikasını seçtinizsağlıyorlar. Alan adınızda kullanmak için doğru seçimi yapın, örneğin,.com .net .org ve çok daha fazlası olabilir, web sitenizin amaçlarına bağlıdır.

Anahtar Kelimeleri Seçme

Alakalı anahtar kelimelerin seçilmesi, seçerken göz önüne alınması gereken önemli bir husustur.alan adı. Arama motorları, anahtar kelime açısından zengin alan adını tercih ediyor gibi görünüyor. Bu durumda, senWeb sitenizi optimize etmek istediğiniz birincil anahtar kelimeyi veya kelime öbeğini denemeli ve kullanmalısınızve etki alanı adı etrafında zanaat deneyin.

Web Host Kayıt

Ayrıca alan adınızı web barındırma firmanıza kaydettirmemeye de çalışmalısınız. ÇünküBir kez ev sahibi ile birlikte yollar ayırmaya karar verdiyseniz (yaygın olan), hareket etmek bir baş ağrısı haline gelirAlanınız da, bu durumda, onları bölüştürmeniz iyi olur.

November 22, 2017