Back to Question Center
0

Semalt: Çevrimiçi Markalaşma Kişisel Profilinizi Nasıl Artırır?

1 answers:

İster tek başına bir işletme, orta ölçekli işletmeya da bir franchise'ın bir parçası olarak daha büyük bir organizasyonda marka farkındalığı büyümeniz kadar önemliherhangi bir büyük şirket için esastır. Şu anda marka bilinirliği yaratmanın bir israf olduğunu düşünebilirsinizçünkü sadece bir girişimci veya serbest meslek sahibi bir işletme sahibisiniz, ancak bu tam tersigerçeğin. Semalt Dijital Hizmetler'den Michael Brown, çevrimiçi marka bilinci oluşturma yönteminingörünürlüğünüzü arttırır ve ticari gelişiminizi geliştirir - the best vps server.

Bir marka oluşturmak bağlantı kurmada önemlidir.müşterilerle. İnsanlar başkalarına olumlu deneyimlerden bahsettikleri için ağızda sözler yayılır ve sizi teşvik eder.iş geliştirme. Buzz, işinizi büyütür ve belki de medyanın dikkatini çekeceksiniz.

Her şeyin arkasında, sensin. Şirketin kurucusu olarak sizCEO ve organizasyonun yüzü. İşiniz, istediğiniz kadar büyük ve başarılı olabilir. Bazıİnsanlar bu tür bir başarıyı hayal ederken diğerleri şirketlerini küçük ve yönetilebilir olmayı tercih ederler. yaBir başka deyişle, tanınabilir bir markayı uygulamak için temel neden, müşterilerin hizmetlerinizi veya ürünlerinizi ilişkilendirmesi olacaktırSİZ, bir birey olarak.

Bir zamanlar küçük başlayan birçok şahsiyet düşünün,güçlü bir marka oluşturarak üst sıralara yükseldi. Albay Harland Sanders of KFC'yi düşünün, tavuk fast food franchiseU Kentucky'de küçük bir kafede başladı..1930'lu yıllarda S. ve daha sonra 1965 yılında İngiltere ve İrlanda'ya genişletilerekbüyük bir imtiyaz haline geldi. Ancak, arkasındaki gerçek kişi, "Albay", şirketin yüzü ve arkasında.Sonuç olarak, KFC'nin markası, üstün ürün, ayırt edici kişilik, güvenilirlik nedeniyle oldukça başarılıdır.vaatler ve teminatlar. Artı, dikkat çekici "Finger Lickin 'Good" ifadesi, insanları saran unutulmaz bir etiket hattı yaptı.

Güçlü bir marka yaratarak kişisel profilinizi nasıl yükseltebilirsiniz?

Düz bir ifadeyle ve logoyla noktaya geçin.Sadece birkaç kelime kullanarak, işletmenizin neyi temsil ettiğinin mesajını vermelisiniz.

Bugünlerde kimse kendi web sitesini oluşturanŞirket gerçekte olduğundan daha büyük görünüyor. Bazen ürün veya hizmet sunup sunmadığınıza bağlı olarak bu iyi bir şey.Rakiplerinizi ve marka stratejilerini öğrenin, daha sonra onları zekice verebileceğiniz çeşitli yolları yazın.

Profilinizi yükseltmek için bir çevrimiçi marka oluşturmak aşağıdaki yollarla yapılabilir:

  • Promosyon ve reklamlar
  • Zorlayıcı görsel yardımcılar -fotoğraf veya resim, grafik
  • Halkla ilişkiler
  • E-posta ile kampanyalar ve bültenler
  • Akıllı etiket hatları
  • Üstün destek ve haberleşme

Marka bilinci oluşturma stratejidir. Bunu söylemenin yolu budurHizmetiniz veya ürünlerinizin değerinde olan müşteriler. Çevrimiçi markalaşma tutarlı bir yaklaşım gerektirir. Görsel kombinasyonve çevrimiçi sunulan bağlamsal deneyim, çevrimdışı bir şirket olarak yüzünüzü yansıtıyor. Bir girişimci veya küçük işletme sahibi olarak,işinizi tanınabilir marka adı altında pazarlamanın faydalı olacağını göreceksiniz.

November 22, 2017