Back to Question Center
0

Semalt: BT Hizmet Şirketlerinin Neden Bir Blog Olmaları Gereken Dört Sebep

1 answers:

İş dünyasında başarıya imza atan birçok BT hizmetleri şirketi vardır,ancak bazı nedenlerden dolayı, sadece bir avuç kendi web sitelerinde bir blog var. BT'nin birçoğuhizmet şirketleri geleneksel satış tekniklerine uyuyor veya çok zor buluyorve bir blog çalıştırmak için zaman alıcı. Bununla birlikte, bir şirket çalıştıran şirketlerblog sonuçta bunu yapmanın getirilerini elde edecek. Julia Vashneva, Müşteri Başarısı Semalt Digital Services'in yöneticisi, bir blog'un IT hizmetleri şirketlerine getirdiği avantajları açıklıyor.

Hizmetlerin Benzersizliğini Vurgulamak

İçerik pazarlaması, tüm dünyada iş geliştirme sürecinin önemli bir parçasıdır.Birçok işletme dijital ve mobil gidiyor, bu nedenle içerik pazarlaması haline geldikurşun üretimi ve farklılaştırılması için gerekli - quickbooks hosting service providers. Aynı zamanda, farklılaşmaBirçok BT hizmetleri şirketi için bir miktar sorun olabilir, çünküher gün aynı işyerleri. Bir blog oluşturduğunuzda eşsiz bir şeyler yaratıyorsunuz,kalabalığın öne çıkmasını sağlayan bir şey. Kullanarak, kişilik,iş ahlakı, şirket karakteriniz, vb. Bu, muhtemel müşterilerin şirketinizi diğerlerinden seçmelerine yardımcı olacaktır.

Birçok IT servis şirketi aynı terminolojiyi kullandıkları için birbirlerine karışmaya eğilimlidirler.İşletmenizin başka bir şirketten daha iyi olduğundan nasıl emin olabilirler? Ve nasılpotansiyel bir müşteri, ekibinizin işe girecek yeterlilikte olduğunu görebilir mi?bitti mi? Birçok BT hizmetleri şirketi genellikle ağıza ağza veya soğuk çağrıya güveniyor.hizmetler, ancak düşünceli bir şekilde geliştirilmiş blog tamamen farklı bir açı oluşturabilir,yeni müşteriler kazanmanın karmaşık yöntemi.

Deneyim ve Becerileri Gösteren

Herhangi bir şirketin web sitesinin 'Hakkımızda' sayfası çekilirken son derece önemlidir.yeni müşteriler. Yöneticinizin veya liderinizin yıllarca var olduğunu iddia ediyorsanızdeneyim, sadece diğer her şirket gibi, açıkçası, yumuşak görünecektir.Blogun yardımıyla aksine deneyiminizi sergileyebilirsinizve yönetim becerileri, böylece potansiyel müşterilerinize hitap eder. Nispetenkolay, ama böyle blog yazıları tanıtmak istediğiniz her şeyin özünü yansıtır.

İşinizi Teşvik Etme

Blog IT hizmetleri topluluğunu bir araya getirmek için mükemmel bir platform haline gelecektir.Şirketinizin bloguna yazar yazmaz sizden bir tartışma başlatıyorsunuz;hem endüstri profesyonelleri hem de müşteriler için açıktır. Aldığınız geri bildirimlerhizmetlerinizi farklı insanlara tanıtmanıza yardımcı olacaktır. Doğruyu alırsaniçeriğinizi blogunuza yüklerseniz, şirketinizi haritada gösterecektir.

Yeni Talepler

Son zamanlarda yapılan araştırmalar, bir blog çalıştıran B2B şirketlerinin% 67 daha fazla verim sağlayacağını gösteriyorsahip olduğu şirketlerden daha çok yol açıyor ve B2C şirketleri bu oranı hesaplıyorbuna göre% 88 oranında. Gelen pazarlama stratejinizi oluştururken,blogunuz daima hayati bir parçası olmalıdır. Aslında, Arama MotoruBlog yayınlarındaki optimizasyon (SEO) teknikleri şirketlerin daha iyi bir hale gelmesine yardımcı olursıralaması. Alanı ile ilgili içeriğin iyi bir miktarı olmadan, mümkün olmayacaktırbaşarmak. SEO amaçları doğrultusunda blogunuzu ayarlarsanız, daha olasıpotansiyel müşterilerin ilgisini çekmek.

Bir blog başlatmak ve çalıştırmak, hazırlanan birinin tutarlı çabalarını gerektiriryoğun çalışma, araştırma ve konuya olan tutkusu vardır. Bununla birlikte, BT hizmetlerişirketlerin iş dünyasındaki olumlu etkinin farkında olmaları gerekir. Semalt Dijital Ajansının müşterileri, bir blog çalıştırmaya yatırım getirisinin başarılı bir şekilde olduğunu ispatladı.

November 22, 2017