Back to Question Center
0

Semalt: Alınabilecek Spam E-postaları Ve Spam Türleri Hakkında Yorumlar

1 answers:

Web yöneticilerinin ve blog yazarlarının% 92'sinden fazlasının spam e-postalarından ve spam yorumlarından bıktıklarından bahsetmek güvenlidir. Bazen haber bültenleri almayı kabul eden kişiler yerine önemsiz e-postalar ve spam yorumlar almaya başlıyorlar. Bu iki sorunun üstesinden gelmek yalnızca, türleriyle ilgili her şeyi bildiğinizde mümkündür. Burada, Semalt Müşteri Başarı Yöneticisi olan Michael Brown, her zaman alabileceğiniz farklı spam e-postaları ve spam yorumlarından bahsetmiştir.

Sosyal Medya Uzmanı Spam:

Sosyal medya uzmanları ve çevrimiçi pazarlamacılar, sosyal medya spam'inin internette çeşitli işletmeler ve markalar için önemli bir sorun olduğunu biliyorlar - wireless small office network. Sosyal medyada, özellikle Facebook ve Twitter'daki ürünlerinizin ve hizmetlerin tanıtımıyla meşgulken, spam tarafından saldırıya maruz kalabilirsiniz. Sosyal medya scammers ve hackerlar e-posta adresiniz ve web sitesi hakkında her şeyi bilmek istiyor. Daha sonra bu bilgileri sizi tuhaf mesajlar göndermek veya sinir bozucu yorumları blogunuzda bırakmak için kullanır; tüm bunlar sosyal medya siteleri aracılığıyla gerçekleştirmek mümkündür.

Şanslılar Kazanan Spam:

Dream Job Spam:

Bu, başka bir e-posta spam türüdür ve sizin için sorunlara neden olabilecek spam'leri yorumlar. Hayal kurmak isteyen kullanıcılar hiçbir zaman spam gönderenler tarafından sıkıştırabilir ve sıkışık mesajlar almaya başlarlar. Ayrıca, blogcularını veya web sitelerini geliştiren blogcular, spam gönderenlerin başarıya kısa yollarla sokmalarını sağladığı için, hayal edilen iş spamının kurbanları olabilir. Hiçbir şey bilmediğiniz insanlarla iletişim kurmak güvenli değildir. Güvenliğinizi sağlamak için blog URL'nizi veya e-posta adresinizi asla yabancı ile paylaşmamalısınız.

Ücretsiz iPad Spam:

Birisi size ücretsiz iPad hizmetleri sunuyorsa, ihtimal sizin sizi cezalandırmak ve hassas bilgilerinizi çalmak olabilir. Bu spam, internetin temel ve gelişmiş anlayışından yoksun olanlara hitap eder. Ücretsiz iPad'leri kazandığınızı belirten tüm e-postalar ve yorumlar hiçbir şey için iyidir. Spam gönderenleri makinenize zararlı yazılım veya virüs bulaştıracağından, asla eklerini açmamalı ve mesajlarını okumalısınız.

Kilo Kaybı Spam:

Obezite internetteki en büyük sorunlardan biridir ve bir çok insan anında ekstra kilo vermek istemektedir. Ne yazık ki, bunun için bir kısayol yoktur ve gerçekten çok çalışmanız gerekir. Hiçbir zaman kilo alamadığınızı iddia edenler aslında spam göndericidir. Yorum bölümünde bağlantıları kötü amaçlı sitelerine geri gönderebilir veya size düzenli olarak çok sayıda spam e-postası gönderebilir. Kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşırken dikkatli olmalısınız, çünkü internetteki çoğu kişi bilgisayar korsanlarıdır.

November 30, 2017