Back to Question Center
0

Her İş İçin Yararlı Semalt İçerik Pazarlama İpuçları

1 answers:

İnternet, girişimciler, pazarlamacılar, blogcular, reklamverenler vehepsi sizin dikkatiniz için yarışıyor. İçerik miktarı en kısa süredegiderek artıyor, görünen düşük kaliteli malzemelerin büyük bir yüzdesi varher gün. Düşük dereceli içeriği "yutturmak" için yayımlama eğilimi vardırfark ettim. Bununla birlikte, uzun vadeli büyümeyi hedefleyen herhangi bir iş için,kendisine yüksek kaliteli içerik sunmak önemlidir. İçeriği, ürünün kendisi kadar pazarlamalısınız - o web hosting. Julia Vashneva, önde gelen Semalt Dijital Hizmetler uzmanı, içerik pazarlaması taktiklerinin hangi içeriğiBaşarmak için her şirket tarafından istihdam edilmelidir.

Kazanmak Güven

Yüksek kaliteli içerik oluşturmaya başlar. Çevrimiçi çalışıyorsanız, o zaman içerik pazarlamasıişinizin kalbi olmalı. Hangi pazarda bulunduğunuzun önemi yok.ne satıyorsunuz ve fiyat nokanınız nedir? Kendinizi sunma şeklinizİşletmenizin imajını, marka itibarını ve kitle bağlılığını tanımlayın. Çevrimiçi olarakgirişimci olarak, izleyicilerinize alakalı, düşünce kışkırtıcı bilgiler sunmak zorundasınız.

Müşterilerinizi sürekli ikna edici reklam baskısı altında tutmak yerine,bilinçli kararlar vermelerine yardım eden insanları eğitmeye çalışın. Onları sevinecekakıllı, düşünceli alıcılar ve yatırımcılar ve kesinlikle satışları artırırsınız.Tutarlı bir şekilde güvenilir ve bilgilendirici içerik oluşturmaya devam edin. Böylece, güvenilirlik kazanacaksınızseçtiğiniz pazarın nişinde. Güvenilir bir ürün ve bilgi kaynağı olduğunuzda,Önerileriniz artan kârla yankılanıyor.

Be Heard

Uzun süreli bir iş yapmak için izleyicilerle iletişim çok önemlidir. İçeriğinizherhangi bir girişimci, blog yazarı veya pazarlamacının ana aracı olan sesini temsil eder.Söyleyecek önemli bir şeyiniz olduğunda kesinlikle duymuş olmanız gerekir. Karar verilenfikirlerinizi çevirmek için en etkili kanal.

140 karakter veya daha az karakterde söylenebilir mi? Cebinden çıkarmayı deneyin.sonrası? Sitenize, başkasının bloguna koyun, kitlenize bir bülten oluşturun veyayayınlamak üzere bir dergiye gönderin. İçeriğinizi dağıtmanın düzinelerce yolu var.Kiminle konuştuğunu düşünün. YouTube dostu bir izleyici midir? Veya belki debülten daha iyi uyacak? Unutmayın, iletişim kurmanın en etkili yoludur.potansiyel müşterilerinizle veya okuyucularınızla paylaşın.

Temel İlişki kurmak

Şimdiye kadar topluluk önünde konuşma, sunum veya içerik pazarlamacılığı derslerine girdiyseniz,o zaman bunu zaten duymuşsundur. Yine de yeterli söylenemez. Kitlenizi tanıyın.İşiniz için, sizinle oluşturduğunuz ilişkiden daha önemli ne olabilirtakipçileriniz? Onları tanıyın. Onların kim olduklarını, ne istediklerini ve ne olduklarını biliyorlar.ihtiyaç vardır. İlişkinizi gelişmek için her gün onlarla iletişime geçin.

İçeriğin özü üzerinde çalışın ve okuyucu için değerini arttırın. YapmalısınPaylaştığınız içeriğin nihai olarak faydalı olduğundan emin olun. Kendine koymüşterilerinizin ayakkabıları. Gerekli olmayan bir şeyi okumak için zamanınızı harcamak ister misiniz?Kimse bunu beğenmeyecek. Ancak önemli fikirleri ve ilginç getirdiğinizdebilgiler kitlenize gönderirse sizi minnetle ödüllendireceklerdir.

Kitleyi Etkilemek

Zihninizi boşaltın ve içeriğinizdeki farklı melekten bakın. Yaratıcı olmak vekutudan düşünmek, kitlenizle daha güçlü bir etkileşim yaratır. Dahası,Seni tanımalarına izin ver. Adınızı, resminizi ve mini biyolojinizi oraya koyun.içeriğinizi. Kapıyı açın ve insanları içeri sokun. İnsanlar sizinle birkişi olarak söylediklerinizi dinleme olasılıkları daha yüksektir.

Elbette, tüm bu uygulamalar zaman olarak içerik pazarlama stratejinizin bir parçası haline gelirgider. Sektörünüzde lider olmak için bu fikirleri tutarlı bir şekilde takip etmek zorundasınız. Semalt'in tüm müşterileri, içeriğin kalitesinin uzun vadeli bir yatırım olduğunu biliyorlarBu size büyük ödüller verir. Sesiniz önde gelen ürününüz olur.

November 22, 2017