Back to Question Center
0

Google Cezaları Sonra Sitenizi Geri Yükleme

1 answers:

Google cezaları ile baş etmenin ilk kuralları nedir? Sitenizin aldığı noktaya gelmesine asla izin vermeyinbir. Bununla birlikte, cezalar olur ve daha sonra sıralamalar ve trafik düşer. Çok sık olana kadar fark edilmeden olur. Her iki durumda da, bu sorunlarişletme sahiplerini harap bırakın.

Site sahibinin zihnine gelen ilk şey "Bu son" dır. Alt vurmakGoogle arama sonuçlarının anlamı, herşeyi yeni başlatmak zorunda olduğunuz anlamına gelir; bu, ortalama bir web yöneticisinin karşılayabileceğinden daha fazla zaman ve para ister - smok tfv8 glass replacement. En önemlisi, yanlış değildir.Sıralamalarınızı yükseltmeniz ve en iyi arama sonuçlarına ulaşmanız için uzun bir yol izlemeniz gerektiği için Google cezalarından kurtulmak uzun bir süreçtir. Bypass etmenin hiçbir yolu yokturBu aşamada: başka bir Google cezası almak istiyorsanız sonunda değil.

Cezalardan kurtulmak mümkün olsa da, Semalt ,Avrupalı bir SEO ajansı, her kullanıcıyı, nihai bir strateji veya kazanan bir numara olmadığı konusunda uyarır ve bu da site konumlarını normale döndürür. Herbir durumda,siteyi çöküşe uğratan zayıf tarafları ve hatalı tarafları ortadan kaldırmaya odaklanan ve en güçlü yönlerini geliştirmek için odaklanmış tek bir strateji oluşturmak zorundasınız.web kaynağını arama sonuçlarının en altından çekin.

Site sahipleri ile çalışan Semalt SEO uzmanlarının deneyimi bir ceza çarpması çoğunlukla etrafında dönerSemalt'a geçiş yapmadan önce birlikte çalıştıkları şaşkın, siyah şapka SEO ajanslarından muzdarip olanların davaları. böyle site sahipleri kaldıSıralamalar düşen ve ulaşılan tüm geçici gelişmeleri mahvedene kadar Black Hat SEO uygulayıcılarının yaptığı hasardan tamamen habersizSemalt'ın çabaları nedeniyle.

Durum gerçekten sinir bozucu gibi görünüyor olsa da, uzmanlar güvence verdibir dönüş yolu var..Uzun, karmaşık, ama gerçek bir şekilde geri.

Sorunun kökünü elde edin

Google'ın resmi bildirimi fazla netleştirmiyorsa, Google'ın Web Yöneticisi Yönergeleri Google'ın sizi yasaklamasının nedeni hakkında daha fazla bilgi edinmek için. Herhangi bir bildirim almadıysanız, adresine gidin. Google Algoritması Değişiklik Geçmişi ,ve sıralamada kayıp yaşanmaya başladığınızda algoritmaya herhangi bir değişiklik uygulanmış olup olmadığını kontrol edin: bu en yaygıntrafik nedenleri ve sıralamalar düşer.

Semalt'tan kişisel bir öneri, yoksul kullandıkça sitenize giden geri bağlantıları kontrol etmektir.kalite geri bağlantıları Google yönergelerinin en yaygın ihlalidir ve birçok site sahibi çoğu zaman bunu tamamen reddetmektedir.

Kaliteli geri programları

Penguen algoritması, kötü geri algılayan ve web sitelerini cezalandıran bir algoritma,onları dağıtır. Geri linklerinize şu yollardan erişebilirsiniz: Google Web Yöneticisi Araçları .Onlara giden yol  Arama Trafiği → Sitenize bağlantılar → En fazla kimler bağlı »En son bağlantıları indirin  . Oradan, güçlü olacaksınWeb kaynağınıza atıfta bulunan tüm bağlantıları görmek için. Buradan, web sitelerini kontrol etmek için monoton prosedür başlar. Bu nedenle birçok kullanıcıbu görevi profesyonel SEO uzmanlarına bırakın veya her bağlantı hakkında daha fazla bilgi sağlayan geri bağlantı araçlarının yardımını kullanın.
Bağlantı suyu çürük kısmı genellikle oluşur:

 •  Google'dan yasaklanan Web kaynakları; 
 •  Sitenizin nişiyle ilgili olmayan siteler; 
 •  Spam siteleri; 
 •  Olgunlaşmış veya grafiksel içerikli siteler 
 •  Kapı sayfaları; 
 •  Gizleme teknikleri kullanan site 
 •  Сoğaltma içeriği olan web siteleri 

Geri bağlantı analizini yaptıktan ve hatalı olanları tanımladıktan sonra derhalİlgili arka plandaki kötü web bağlantılarını, ilgili alana ait otorite web kaynaklarından gelen yüksek kaliteli geri bağlantılarla değiştirin. Yardımla yapılması daha iyiProfesyonel bir bağlantı kurma uzmanından. Bununla birlikte, değiştirme prosedürüne başlamadan önce, siyah koyunlardan kurtulmanız önemlidir.İşte böyle yapıyorsun.

Webmaster'a bir mail yazın

Genellikle, herhangi bir webmaster'ın iletişim bilgileri ABD ya da Hakkımızda iletişim bilgilerine dayanmaktadır, bu nedenle onlara kibarlık bildirinbağlantılarını kaldırmak ve bağlantıyı hangi sayfada bulunduğunu tam olarak göstermek için sormak istediğiniz e-posta bir sorun olmayacaktır. Bununla birlikte,a) Eğer webmaster birincisine cevap vermezse, sonraki mesajların hiçbiri kullanılamaz, b) doğrudan spam filtresine yönlendirir.

Etkilenen şirketinizin web sitesiyse, şirketinizin e-posta adresini kullanın;@ gmail.com, isteğinize daha fazla ağırlık verecek. Gelir kutularınızı kontrol etme monotonluğundan kurtulmak için e-posta izleme araçlarını kullanın ve Google eklentileri e-posta istekleri ile çalışmalarınızı organize etmek ve zamandan tasarruf etmek için. Kaç webmaster'ın e-postalarınızı açtığını ve kaç tanesinin e-postalarınızı açmadığını daha net bir şekilde görebilirsinizYanıtlama ile uğraşmak, Disavow raporlarıyla ne kadar çabuk ilerleyebilirsin.

Webmaster bağlantıları kaldırmazsa veya ödeme yapmak için teklifte bulunmazsa, yok sayınOnları öldürün ve Disavow prosedürüne başlayın.

Kötü bölgeleri reddetmek

Geri gönderme raporuna geri göndermek için geri bağlantı izleme aracını kullanın. Araçlar gibi Monitör Geri Bağlantıları bağlamak için etiket eklemeye ve daha sonra tek bir kategoriye sistemleştirmeye izin verin. Araç ayrıca, etiketli tüm geri bağlantıların bir rapora aktarılmasına olanak tanır; bu da, Disavow Links Aracı .

Daha sonra,  Disavow Links 

öğesine tıklayın.


Aklınızda bulundurun: Bağlantıları Reddet aracınız son çare. Bunu yalnızca diğer tüm malzemeyi tükettikten sonra kullanınönlemler alır ve kalitesiz geri dönüşlerden kurtulmanın başka bir yolu yoktur. Ayrıca, bu araç hızlı sonuçlar vaat etmez: dizinde değişiklikler eklemek zaman alır veBundan sonra bot da bu değişiklikleri onaylamalıdır.

Yinelenen içerik

Bu, Google'ın yasaklanmasının bir başka nedeni ve düşük kaliteli SEO ajanslarıyladiğer web sitelerindeki içeriği çoğaltmak, müşterilerinin hiçbir zaman araştırma yapmaktan veya içeriğin benzersizliğini kontrol etmekten asla ödün vermeyeceğine inanmak. İçindeBu durumda, yazarlarınız kötü kopyalama yapıştır & yapıştır açıklamalarını, makaleleri ve sitedeki yayınları Google'ın geri getirmesi için% 100 orijinal içerik yazmanız gerekiriyi nimetler ve sıralamaların büyümesini yenilemek.

aşırı yük

Fazla sayıda anahtar kelimeyi site içeriğinden, meta etiketlerini, resim ALT özniteliklerini,başlıklar, hatta site ve sayfalar 'URL'si titiz bir görevdir ve metin içine doğru anahtar cümlelerin doğru oranını koymanın bir başka titiz görevi izler.Birçok durumda Semalt, siteye yeni bir başlangıç yapmak için tamamen yeni bir semantik çekirdek inşa etmişti..Bazen, bazı anahtar kelimeler eski semantikten kurtarılabilirçekirdek (verilen bir tane var), fakat çoğunlukla her şey gitmek zorunda.

Diğer önlemler

Google'ın cezalandırılmasının önde gelen sebeplerini ortadan kaldırmak asla tam iyileşme için yeterli değildir. Bu çok önemlisanitizing aşamasından geçtikten sonra, daha derinlemesine yerinde ve saha dışı optimizasyon çalışmalarının bir aşaması yapılmalıdır:

 •  Bağlantı kurma  Hatalı geri bağlantıların olmaması durumunda bile, site hala zayıflarkaybedilen sıralamalarla, elde edebileceği yaşlı otorite kaynaklarından gelen tüm desteğe ihtiyaç duyuyor. 
 •  SMM  Sosyal medya etkinliği, sitenin trafik ve güven sıralamasını sağlam bir şekilde artırıyor;ve cezalandırılmış bir sitenin çok ihtiyacı olan bir şey. Twitter, Instagram veya Facebook için iyi geliştirilmiş bir kampanya, sitenin iyileştirilmesine yardımcı olur ve siteyisadık ziyaretçiler. 
 •  Eski alanın tamamen yeniden inşası  Teknik açıdan tamamen kaldırmak için bunu yapmak zorundasınızsorunlar ve siyah şapka SEO "profesyoneller" tarafından yapılan hatalar. Bazen hasar çok geniş kapsamlıdır, bu nedenle siteyi yeniden inşa etmek en güvenli seçenektir.hiçbir hata veya sorun çıkmayacak. 
 •  Çevrimiçi pazarlama kampanyaları.  Google, sitenizi güvenilir bulmadığı takdirde,Görev, bu güveni geri kazanmaktır. Site ve ürün hakkında farkındalığı artırmanız gerekir. 
 •  Umutlarınızı arttırma.  Bütün bu adımlar web sitenizinşekil geri. Bununla birlikte, çabucak yapacaklarını garanti etmezler. Bir iki hafta içinde somut sonuçlar beklemeyin: hayal kırıklığına uğrayacaksınız. 

Google yasağının sonuçlarını ortadan kaldırmak aylarca ve aylarca zorlu çalışma, geri dönüş veniş analiz, bakım ve destekten önce gururla "Yaptık!"

Bununla birlikte, sonuçta hala mümkündür. Ayrıca, tüm iyi şeyler mücadeleye değmez, öyle değil mi?

,
November 22, 2017