Back to Question Center
0

Başarılı E-Ticaret İşini Nasıl Çalıştırır: Semalt'dan İpuçları

1 answers:

Çalışmakta olan bir e-ticaret işini açtıktan sonra, başarısı,Birçok faktör, bunların çoğu SEO etrafında dönüyor. Birçok kişi sayısız karmaşıklık nedeniyle e-ticarette manevra yapmakta zorlanırlarürün seçimi, niş, web sitesi oluşturma, SEO ve pazarlama stratejileri geliştirme gibi.

Bu dijital çağda çok sayıda e-ticaret sitesi bulunmaktadır. Olduğun zamanaraştırmacı olarak, hangi siteyi açmanız gerektiğini bilmek zor. Jack Miller, Müşteri Başarı Yöneticisi Semalt ,e-ticaret işiniz üzerinde olumlu bir etkisi olabilecek birkaç SEO performans faktörünü ortaya çıkarmaktadır - high pr sites for backlinks to my site.

E-ticaret mağaza açma hizmetleri

Bir e-ticaret işi açarken, dar bir niş seçmek iyi olur;Rekabet düşüktür. Büyük hedef nişleri, Alibaba ve benzeri kurulmuş mağazalardan çok sert bir rekabet yaşıyor.Amazon. Sayfa yetkilisi itibar ve incelemeleri eşleştiremiyorum SEO başarılı olmak zor olabilir. Böyle bir şeyde başarılı olmak içiniş modeli, ihtiyacınız olanlar:

  •  Pazarınızın yeterli bilgi ve analizi 
  •  Online pazarlama ve e-ticaret becerileri 
  •  Bağlı şirketler gibi ürünlerin güvenilir bir tedarikçisi ve 
  •  Sermaye daha uzmanlık kazanmak ve birkaç araç için ödeme 

Niş bulucu ve Google AdWords gibi basit otomasyon araçları size yardımcı olabilirweb içeriğinizde kullanılacak anahtar kelimelerin yanı sıra niş üzerinde biraz araştırma..Dar kapsamlı hedefli reklamlar,Facebook reklamları gibi otomatik araçlarla hedeflediğiniz niş üzerinde.

Damla nakliyatı

Birçok dijital pazarlamacı damla nakliye yöntemini tercih eder, çünkü ihtiyaç duymazstokların tutulması veya mallarla kendiniz ilgilenmeniz için. Maddeyi doğrudan alıcı üzerindeki nakliye adresine gönderirler.Senin internet siten. Sonuç olarak, emek bölünmesi ve uzmanlaşma vardır. Her parti, yaptıklarının iyiliğine katılır.Dijital bir pazarlamacı olarak bu seçenek, çevrimiçi pazarlamada (ürün yerine SEO gibi) uzmanlaşmak için geniş bir şans verebilirtedarik. Bununla birlikte, yeniden nakliye bir avuç sınırlamayla birlikte gelir. Örneğin, kar marjları çok düşüktür ve satıcıürünlerin kendilerine bakmıyor.

Üretim şirketleri tüketicilere ulaşabilir

Birincil işi imalat yapan şirketler, başarılı ürünlerden yararlanabilirler.e-ticaret web siteleri. Bir markayı üreten ve pazarlayan her işletme şunları yapabilir:

  •  Ürünleri tüketicilere satmak için bir web sitesi açın 
  •  Amazon gibi pek çok ürünün pazardaki markalarını satmak 
  •  İşini dökmek isteyen distribütör ve toptancılara veya 
  •  Yukarıdaki yöntemlerin 
  • Ikisinden veya hepsinden oluşan bir kombinasyon,

İmalat işletmelerinin başlatılması ve işletilmesi zor. Bu yüzden gereklidirfarklı alanlardan gelen ürünleri pazarlamak ve benzersiz bir marka yaratmak için bir dijital pazarlamacı için.

E-ticaret, birçok fırsatın bulunduğu geniş bir alandır. Birçok girişimci,dijital pazarlamanın sınırsız potansiyeline sahip olmakla birlikte bazı sorunlarla sonuna kadar dokundurun. Örneğin, farklı ticari web sitelerigeniş internetten müşterileri bulmakta zorluk çekiyor. Yukarıdaki dijital pazarlama ipuçlarını kullanarak başarılı bir e-ticaret işletmesini çevrimiçi çalıştırabilirsinizve uzun vadeli bir büyümeyi sürdürürler.

November 23, 2017