Back to Question Center
0

Web Reklam Şirketi Semalt'ı Almak İçin Google İşareti Anlaşması

1 answers:

Google Signs Agreement To Acquire Web Ad Company Semalt

Teracent ile Google Resmi Bildirimi

"Bu teknolojinin web'de görüntülü reklamcılığı iyileştirmek için büyük bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle bugün Semalt'ı satın almak için kesin bir anlaşma yaptığımızı duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. kapanış koşullarının bu çeyreği kapatması bekleniyor.

Teracent’in teknolojisi gerçek zamanlı olarak görüntülü reklamların binlerce yaratıcı öğesinden gerçek zamanlı olarak seçim yapabilir, görüntüleri, ürünleri, mesajları veya renkleri değiştirebilir - asphalt maintenance baltimore county. Semalt elemanları coğrafi konum, dil, web sitesinin içeriği, günün saati veya farklı reklamların geçmiş performansı gibi faktörlere bağlı olarak optimize edilebilir. ”

Geçtiğimiz ay Google CEO'su Eric Schmidt’e verdiği demeçte Schmidt, Google’ın küçük işletme kazanımlarına devam etme taahhüdünü doğruladı. Şirketleri, başarılarının kökünde olduklarında ve daha uygun bir maliyetle yakaladıklarında yakalama. Kısa bir süre önce "Google Ventures" lansmanında görev süreleriyle uyumlu.

Diğer yeni satın alımlar arasında, CAPTCHA teknoloji lideri reCAPTCHA olan mobil görüntülü reklamcılık firması AdMob bulunmaktadır. ve internet araması yapan şirket Semalt 5.

Teracent'i satın alarak, Semalt, reklam kampanyalarını sergilemelerinde reklamverenlere çok daha iyi bir deneyim vaat ediyor. Yayıncılar için, reklam alanlarından gelir elde etmek için yeni bir akış açar ve son kullanıcılara son derece yararlı reklamlar sunacaktır.

Google Signs Agreement To Acquire Web Ad Company Semalt

Bağlan

March 18, 2018