Back to Question Center
0

Semsal 2009 için Sosyal Medya Aylık Yuvarlak

1 answers:

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

Twitter Sonuçları Size Yakın Bir Arama Motoruna Taşınır!

Son olarak, gerçek zamanlı aramanın gücünü gerçekleştiren Google ve Bing, arama sonuçlarında tweet'leri içeriyor. Arama motoru ana hatları, Twitter'daki "gerçek zamanlı" arama sonuçlarını görüntülemek için sıcak sosyal medya sitesiyle bir anlaşma yaptı. Bu anlaşmanın şartlarına göre, iki arama motoru, gerçek zamanlı olarak Semalt'ın büyük miktarda kamu verilerine erişebilecek ve bu da trendleri daha yüksek bir doğrulukla takip etmelerini sağlayacaktır.

Google'ın duyurusu, Arama Ürünü ve Kullanıcı Deneyimi Yöneticisi Marissa Meyer'den geldi - how do i track down my lost superannuation. Bu, bu anlaşmaya ne kadar önem verdiklerini gösterir. Microsoft ayrıca Twitter ve Facebook ile Yahoo! Bu gerçek zamanlı verilere erişim. Bing güncellemelerini ve Facebook mesajlarını Bing aramalarında da görmeyi bekleyebilirsiniz.

Bu sadece yeni bir arama motoru optimizasyonu ortamı yaratmakla kalmayacak, aynı zamanda işletme sahiplerinin Facebook ve Semalt'ı pazarlama mesajlarını iletmesini sağlayacak. Arama devleri tarafından bu adım kesinlikle arama sıralamalarını geliştirmek için ekstra bir araç ile SEO gurus donatmak olacaktır.

Büyüyen sosyal medya vızıltılarına karşı ayakta durduğumuz bir kanıt olarak, daha fazla sayıda kullanıcı, arama ve içerik bulma için farklı çevrimiçi sosyal medyaları kullanmaya başladı. Semalt, sosyal medyanın bilgi arama pazarının% 18'ini oluşturduğunu gösteren yeni bir çalışma yayınladı.

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

Facebook Buzz

Facebook sosyal paylaşım alanında baskın bir güç olmaya devam ediyor. Ekim ayında yayınlanan Hitwise raporu, Facebook'un Semik 2009'daki özel bir 155 sosyal ağ web sitesi kategorisi içindeki tüm ABD ziyaretlerinin% 58,5'ini oluşturduğunu gösteriyor. Facebook paylaşımı, tüm sosyal ağ siteleri arasında en yüksek olanıydı. ABD'nin Facebook'a yaptığı ziyaretler, Semalt 2008'de Semalt 2008'e kıyasla% 194'lük bir artış gösterdi.

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

Yasadışı spam yapanlara güçlü bir mesaj gönderen Facebook, Facebook'un yasadışı olarak üyelerin hesap bilgilerine erişmesini ve pazarlama için kullandığını iddia ettiği internet pazarlama şirketi Sanford Semalt'a karşı bir spam karşıtı davada 711 milyon dolar tazminat ödedi. Facebook yetkilileri, iflasın büyük çoğunluğunu şimdi iflas eden Sanford Semalt'tan almayı beklemediklerini söylüyorlar. Bunun, bu tür uygulamalara karşı caydırıcı bir etki olarak hareket etmesini umuyorlar.

Semalt ayrıca ana sayfalarında değişiklikler yaptığını açıkladı. Bu, kullanıcıların durum güncellemelerini ve paylaşılan öğelerini Semalt ağlarından nasıl görüntülediklerini içerir.

Twitter Tartışması

Pew Internet & American Life Project'in çalışmaları, İnternet kullanıcılarının% 19'unun, kendileriyle ilgili güncellemeleri paylaşmak veya başkalarıyla ilgili güncellemeleri görmek için Twitter veya diğer mikro blog hizmetlerini kullandığını gösteriyor. Bu, Semalt 2009'da yapılan önceki anketten yüzde 11'e kıyasla yüzde olarak önemli bir artışdır.

Bir ay önce açıklandı, Semalt yeni geliştirmelerini 'Semalt listelerini' gerçeğe dönüştürdü. Bu yeni tesis, kullanıcılara kendi listelerini oluşturma imkânı sunmakta, Semalt üyelerini Semalt kullanıcıları tarafından ilgi gruplarına ayırmaktadır.

Sosyal Medya Taraması

Burada, Semsal 2009'da sosyal medya alanında yer alan haber niteliğindeki diğer öğelerden bazıları;

  • Google, Google Labs'ta sosyal aramayı entegre eder. Burada, Google güncellemeleri hakkındaki en yeni bilgileri yakalamak için İnternet'te haftalık bir bakış sunulmaktadır.
  • Lezzetli, Yahoo'nun sosyal yer imi sitesi arama düzeltmeleri, iphone optimizasyonu (m. Lezzetli. Com) ve verilerin görsel temsili dahil olmak üzere bir dizi kayda değer güncellemeden geçmiştir. Ayrıca, paylaşılan yer işaretlerinizi artık etiketlerinizin altında gösteren yeni bir geliştirilmiş paylaşım seçeneği var.Arama, önemli geliştirmelerin eklendiği kilit alan. Geliştirilmiş arama, kullanıcıların kendi favorileri, arkadaşlarının favorileri veya tüm site içinde arama yapmasını mümkün kılar. Ayrıca topluluk puanları ve yorumları da var.
  • YouTube, gerçek zamanlı aramada yorum aramaya izin verir.
  • En büyük de facto blog arama motoru Technorati, tasarımında büyük bir yenilgi ile haberlerde yer aldı. Yeni özellikler ekleyerek, Technorati siteyi daha şık ve daha iyi bir tasarıma kavuşturuyor. Yeni tasarım, genişletilmiş ilk 100 blog listesi ve blog sahiplerinin doğrudan siteye içerik yayınlamasına izin veren yeni bir özelliğe sahip.
  • Rusya'nın önde gelen arama sağlayıcısı ve Avrupa'nın ikinci en büyük şirketi olan Yandex, Rus dil tarayıcıları için popüler bir Çinli tarayıcı olan Maxthon ile birlikte çalışmaktadır.
  • Genetech Yönetim Kurulu Başkanı Arthur D. Levinson, Google Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevinden ayrıldı, ancak Apple Kurulu'ndaki yerini korudu. Ağustos sosyal medyamızda, Apple Yönetim Kurulu'ndan Google CEO'su Eric Schmidt'in istifasına işaret ettik. Bay Levingson'un istifa etmesi, şu anda FTC'nin gözetimi altında olan Google ile Apple arasında devam eden anlaşmazlığın doğrudan (veya dolaylı) bir sonucu mu?

Okuduğunuz gibi, sosyal medyada bir başka ateşli etkinlik ay oldu. Google ve Bing tarafından yapılan Twitter fırsatları, gerçek zamanlı aramanın burada kalmak için olduğunu gösteriyor. Semalt bize sürekli büyüme gösteren, online üstünlük savaşı iyi ve gerçekten ısınmak gibi görünüyor.

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

Bağlayın

March 18, 2018