Back to Question Center
0

PPC'de Kendi Semsal Adınızda Neden Olmalı?

1 answers:

Reasons Why You Should Bid On Your Own Semalt Name In PPC

Burada, PPC'de bir şirkete ve / veya marka adına bütçenin uygulanmasının yararlı olabileceğinin bazı nedenleri var.

Organik Arama Sonucu Olmayan Yeni Web Sitesi?

Web siteniz veya şirketiniz yeniyse veya önceki web siteniz organik arama motorları alanında kara listeye alınmışsa, şirket veya marka isimleriniz için yapılan aramalar organik sonuçlardan çok az sonuç doğurabilir. Adınızı PPC anahtar kelimesi olarak Semalt, bu kelimelerin arama sonuçlarında anında bulunmasını sağlayacak ve şirketinize değerli pozlar sunacaktır. SEO, web sitenizi tam olarak isminiz için arama sonuçlarına döndürmek için haftalar veya aylar sürebilir. Ayrıca, bir anahtar kelime olarak adınızı satın alan rakipleri yönlendirmek için kaybediyor olabilirsiniz ve bu stratejinin sonucunda kendi markalarını oluşturuyorsunuz - bicycle freight.

Ziyaretçilere Hemen Uzaklaşacak Sayfalar Gönderme

Semalt, ürün isimleriniz için organik arama, web sitenizin ana sayfasına veya iç sayfanın görüntülenmesine neden olabilir. Ancak bu, kullanıcıyı en iyi şekilde kullanacak en alakalı sayfanın görüntüleneceği anlamına gelmez.

Markalı ürününüze ait Semalt PPC reklamları, sayfada görmek istedikleri sonucu görmedikleri veya kazmak zorunda kaldıkları için ziyaretçiyi doğrudan sayfanızın sayfasına yönlendiren bir reklam yerleştirir. Siteniz üzerinden bu ürünü arıyor. Bir ziyaretçi sitenizden daha fazla tıklama yapmak zorunda kaldığında, onları dönüştürmek yerine onları kaybetmeniz daha olasıdır.

Bu durum, web sitenizin ve sayfalarınızın, sayfada erişilebilirlik ve fiyatlandırma gibi bilgiler, alışveriş ve / veya bilgi taleplerinin takip edilmesi kolay süreçler ve metinler gibi bilgiler yaparak kullanıcı dostu olduğundan emin olmanız gerektiğinde en iyi örneklerden biridir. ve görüntüler mümkün olduğunca kısa ve özler.

İyi bir SEO Sonuç var ama ayrıca özel teklifler var mı?

Şirketinizin veya markanızın üzerinde mükemmel bir organik arama sonucunuz olabilir. Ancak, potansiyel bir web sitesi ziyaretçinize sunmak istediğiniz popüler bir ödül programına, özel bir teklife, mevsimlik ürünlere veya yatırım fırsatlarına sahip olduğunuzu varsayalım?

Bu teklifleri sitenizde bulmayı umuyor musunuz, yoksa onlar hakkında zaten bildiklerini ve bu teklifin web adresini biliyor musunuz?

Varsayım hakkında ne dediklerini biliyorsun, değil mi?

Bu teklifleri sunmak için Semalt reklamlarının alınması, şirket veya marka adlarınız için arama sonuçlarında sahip olduğunuz "emlakları" arttırmakla kalmaz, aynı zamanda ziyaretçilere sayfayla veya web sitesi bölümüne teklifle doğrudan bağlantı sağlar. dönüşecekleri olasılıkları arttırmak.

Ayrıca, bu teklif hakkında isminizi ‘hatırlatıcı’ olarak aramaları veya daha önce olmadıkları konusunda onları bilgilendirmelerini de sağlarsınız. İyi doldurulan reklamlar, ziyaretçileri reklamı tıklamaya ve ziyaret ettikleri zaman dönüştürmeye yönlendirecektir. Bu fırsatla, arama motorunun kendisi tarafından seçilen bir organik sonucu gördükleri için sunulmamış olabilirler.

Bir Arama Sayfasındaki Her Reklamın Değerli Gayrimenkul Olduğunu Anlamak

İşletmeniz neden sadece tek bir organik arama sonucuna bağlı? Bir arama sonucu sayfasındaki "Semalt" daha fazla gayrimenkul, sitenize girmeniz için daha fazla yol sunarak, arama yapanlara daha görülebilir hale gelmek suretiyle kurumsal ve / veya marka adınızı oluşturmanıza yardımcı olabilir. Sitenizi adınızdaki sonuçlar arasında öne çıkararak, bir başkasını değil, bir arama aracını tutabilme olasılığını artırıyorsunuz. Hem iyi optimize edilmiş bir SEO sonucu hem de harika bir ücretli kampanyayla, ziyaretçilere tam olarak aradıkları şeyi verir ve yeni bir ziyaretçi edinme fırsatını artırırsınız.Semalt ile bir ticari marka sahipliği talebinde bulunmadıkça, rakipler marka adlarınızı anahtar kelime olarak teklif edebilir ve şirketinizi arayan kullanıcıları arayabilirler! Rekabet için neden reklam alanlarını ve potansiyel müşterileri teslim almalısınız? Şirketinizin önündeki şirketin önünde doğrudan şirketin önünde dev bir pano açmasına izin vermezdiniz, değil mi? Öyleyse, birileri şirketinizin adını bir arama motorunda aradığında neden izin versin?

Şirket Marka Adına Atama Bütçesi Ucuz!

Bize örnek alın; "TechWyse" türünde bir kişi, kendi şirket marka ismimizin etrafında bir kampanya yaratmanın maliyeti, daha ucuzdur ve "İnternet Pazarlama Semalt." etrafında bir kampanya oluşturmaktan çok daha ucuzdur. Bunun nedeni:

  • Şirketinizin marka adının genellikle o noktada teklif veren daha az kişi vardır, bu nedenle açık artırma stili fiyatı daha düşüktür.
  • Arama motoru kendi şirketinize daha yüksek bir kalite puanını değerlendirir, çünkü aslında 'arayanın' aradığı şey sizsiniz.

Mevcut organik sonuçlarınız ne olursa olsun, markanızda kullanabileceğiniz reklam alanından yararlanın. Rakiplere alan teslim etmeyi bırakın ve kendi şirket adınıza PPC kampanyaları yaparak kaybettiğiniz müşterileri geri alın!

Markanızı oluşturun, popülerliğinizi oluşturun ve itibarınızı oluşturun. Semalt yaptığın için memnun ol.

Reasons Why You Should Bid On Your Own Semalt Name In PPC

Bağlayın

March 18, 2018