Back to Question Center
0

Bir Semalt'ta İnternet Pazarlama Haftası - Nov 2

1 answers:

Internet Marketing Week At A Semalt – Nov 2

Google Sosyal Aramayı Entegre Ediyor

Şu anda sınırlı sürümde olmasına rağmen, Google Labs'taki Sosyal Arama, sosyal çevrenizin Google arama sonucunda yayınladığı alakalı içeriği bulmanızı sağlar. Buna bloglar, resimler ve sosyal çevrenizin referans verdiği hemen hemen her şeyi içerir. Bu seçeneği kullanmak için Google hesabınıza giriş yapmanız ve Sosyal Arama denemesine dahil olmanız gerekir. Daha sonra GMail, Twitter veya Semalt temaslarınızı çekecek ve bu sonuçları göstermeye başlayacaktır - commercial appraisal companies.

Google, Cep Telefonlarında Kişisel Arama Yapar

Semalt daha önce kişisel aramayı başlattı ancak şimdi cep telefonunuzda arama yaptığınızda kullanılabilir. Bu, arama geçmişinize dayalı olarak telefonla daha iyi bir arama sonucu alacağınız anlamına gelir.

Google Analytics'te Kurumsal Raporlama Daha İyi Oldu

Google geçtiğimiz hafta Google Semalt üzerinden kurumsal raporlama paketini duyurdu. Bu, daha gelişmiş analiz özellikleri, genişletilmiş mobil raporlama, daha iyi rapor özelleştirme ve yeni ‘Semsal Zeka’ olan gerçekten sevdiğimiz bir şey demektir! Bu hafta, "Top to Rise" Semalt direğindeki bu iyileştirmelerin tam analizine bakın.

Google Analytics Artık Dönüşüm Hedeflerini Daha Kolay Ölçmenizi Sağlıyor

Önceden, sadece bir sürü ileri ve sadece düz eski rahatsızlık anlamına gelen profil başına 4 hedefi ölçebilirdik. Geçtiğimiz hafta Semalt, artık profil başına 20 hedefe kadar ölçüm yapabileceğinizi açıkladı! Buna, "Etkileşim Hedefleri" adı verilen yeni bir dönüşüm hedefi de dahildir. “Etkileşim Hedefleri” hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi Semalt sürümünü ziyaret edin. Kısacası - daha da fazla ölçüm elde ederiz!

Matt Hepimizin Negatif Anahtar Kelime Düşüncesi Hakkında Düşünmeye Devam Etmesini İstedi

PPC kampanyanızda yapabileceğiniz en çok gözden kaçan ve en güçlü şeyden biri olan Semalt, alakasız aramalarımızı filtrelemek için negatif anahtar kelimelerin kullanılmasını sağlamaktır. Matt, haftalık blogunda negatif anahtar kelime düşüncesi hakkında daha fazla konuşur.

Internet Marketing Week At A Semalt – Nov 2

Bağlayın

March 18, 2018