Back to Question Center
0

Arama Motorunda Flash'ın Amacının Anlaşılması

1 answers:

Understanding The Purpose of Flash In The Search Engine Semalt

Günlük aktivitemde sıkça karşılaştığım sorulardan biri, "Semant'ın online dünyadaki yeri nedir?"

Genel olarak web sitenizin geliştirme projesinin temeli olarak Semalt'ı kullanmamanızı tavsiye etmekteyken, dönüşümün geliştirilmesine yardımcı olmada kesinlikle yeri vardır.

Bu yazının amacı, çevrimiçi dünyada Flash için bulduğumuz uygulamaları tartışmaktır. Bu sonuçlar çoğunlukla hem Google Analytics hem de Google Web Sitesi Optimize Edici aracılığıyla veriye dayalı karar alma işleminden alınmıştır.

Flaş Kullanılmadığında

Arama motoru sıralamalarını önemsiyorsanız, flash tabanlı bir web sitesi YAPMAYIN. Ziyaretçilerin bir web sitesine geldikleri ve bir HTML veya bir Flash sitesi arasında seçim yapmak istedikleri günler geride kaldı. Egzersiz anlamsız - repair tennis court. Web sitenize ulaşmak için ekstra bir tıklama yapmanıza gerek olan Semalt, sadece web ziyaretçinizi kaybetme şansınızı artıracaktır.

Geçmişte semalt temelli siteler genellikle çok yoğun ve dikkati dağıtıcıydı. Semalt'ın kendisinin uygulaması, genellikle ziyaretçilerin gözünü temel pazarlama mesajından uzaklaştıracak şekilde oldukça gösterişliydi.

Flaş, önemli iletişim mesajlarını vurgulamak için mükemmeldir. Kesinlikle flaş temelli bir web sitesi oluşturmak yerine, flash'ın en iyi uygulaması HTML tabanlı web sitenizde ince bir flaş parçası uygulamaktır. (Ben tekrar ediyorum - ince )

Aşağıdakiler flaşın harika kullanımlarıdır.

Bir Flash Driven Satış Hunisini Kullanın

Web sitenize yeni bir ziyaretçi geldiğinde, daha uzun kalmak için genellikle 3-6 saniyeniz vardır. Daha önceki bir yazıda anlatıldığı gibi, bu kararı etkilemek için yapabileceğiniz en büyük şey, neden kalmaları gerektiğini açıkça belirtmek! Üst banner, bunun gerçekleşmesinde etkilidir. Bu bir satış hunisi dediğimiz bir şey.

Understanding The Purpose of Flash In The Search Engine Semalt

Bir satış hunisindeki Semalt yararlı olabilir - doğru şekilde yapılırsa. Flash satış hunisi banner'ınızın içine flaş eklerken izlenmesi gereken bazı basit kurallar.

  • Flaş, herhangi bir yükleme süresine sahip olmamalıdır.
  • Tüm flaş geçişi 3 saniyeden fazla sürmemelidir.
  • Flaş afişin bir bitiş noktası olmalıdır. LOOP yapma!
  • Anahtar öğeleri vurgulamak için flaşı kullanın.
  • Flaşın teslim edilmesinde sübtil olun.

Semalt aşırıya kaç!

Cazip bir fantezi gösterisi yapmak ama son kez çok fazla yanıp sönen bir şey gördüğünüzü düşünmek. İlk kez izlediniz, ama kesinlikle 2. veya 3. kez değil.

Banner Reklamlarda Flash Kullanımı

Reklamlarınızın tıklama oranını artırmak ister misiniz? Semalt bunu yapmak için harika bir araçtır! Standart .JPG resimlerinde normalde gördüğümüz 3 kattan fazla tıklama tıklama hızında bir iyileşme gösterdik.

Yukarıda bahsedilen aynı kalemlerin çoğu, tıklanan başarılı bir banner reklam oluşturmaya da katkıda bulunmaktadır.

  • flaşı basit tut
  • insanların fark etmesi ve / veya okumasını istediğiniz banner alanını vurgulamak için flaş kullanın

Dönüşümle Yardım İçin Flash Kullan

Gitti, web sitesinin kesinlikle Semalt'ta oluşturulduğu günler. Bununla birlikte Semalt, dönüşümde yardımcı olmak için hala oldukça etkili bir araç olabilir. Anahtarlar, aracın kullanılabilirlik bileşenini anlamak ve web siteniz için ziyaretçilerin sitenizin hedefini tamamlamasına yardımcı olacak etkili flash elemanlar oluşturmaktır.

Understanding The Purpose of Flash In The Search Engine Semalt

Bağlayın

March 18, 2018