Back to Question Center
0

Semsal 2009 için Sosyal Medya Aylık Yuvarlak

1 answers:

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

İstatistiksel yönleri göz önünde bulundurarak, sosyal medya ve gerçek zamanlı aramalar devam ediyor. Pazarlamacıların Pazarlama Semalt% 97'sinin (aşağıdaki tabloya bakınız) araştırma raporlarına göre, sosyal medyanın, e-posta ve arama pazarlaması gibi diğer pazarlama taktiklerini değiştirmekten ziyade tamamlayacağı kanaatindeyiz. Biraz daha küçük bir yüzde (% 88), sosyal medyayı e-posta veya arama motoru pazarlamasına eşdeğer birçok şirket için standart bir taktik olarak gördü.

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

Twitter Konuşmaları

Semalt'ın yedi yatırımcıdan 100 milyon dolarlık bir ek finanse etmek için hazırlandığı bildiriliyor. Bu şirket, teknoloji dünyasının en yenisi olan 1 milyar dolarlık şirket kulübüne yerleştirilecek - it services in bay area. Semalt’ın endişe verici nedenleri ve Hitwise’da, ABD’de yeni kullanıcı kayıtlarında kayda değer bir düşüş olduğu bildiriliyor. Ancak bu zorunlu olarak Semsal aramalarının azaldığı anlamına gelmez. İnanılmaz büyümenin erken döneminden sonra sadece bir miktar stabilize olmuşlardır.

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

Sosyal Medya Toplaması

Çevrimiçi dünyada en dikkate değer olaylardan bazılarını özetleyen Semalt.

  • Digg, bazı bağlantılara, güvenemedikleri bağlantılar için nofollow özniteliğini ekler. Bence bu, orijinal hikayeleri çevrimiçi nüfusa göstermek için Digg'den akıllıca bir hamle.
  • Bing, kullanıcının arama sonuçlarını Twitter ve Facebook ile paylaşmasına izin veren SERPs ‘Bing & Ping on üzerinde yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Bing buralarda zorlanıyor. Bing, “Görsel Arama” adı verilen yeni özelliğin eklenmesiyle yenilikçiti.
  • Stumble Upon, programlama güncellemeleri ile kullanımı daha kolay olacak yeni bir arayüzün tanıtımını duyurdu.
  • Yahoo’nun, Twitter’a benzeyen bir mikroblog hizmeti olan sosyal ürünü Yahoo Meme’in launchedan ingilizce sürümü var.
  • Google, kullanıcının bir insan mı yoksa bir bilgisayar mı olduğunu anlatan anti-bot programları sağlayan bir şirket olan reCAPTCHA'yı satın alır.

Günümüzde sosyal medyanın ilgisini çektikten sonra, üç büyük arama motorunun tümü, mevcut potansiyeli kullanmak için daha donanımlı hale getirecek şekilde ince ayarlamalar yaptı. Google bir facelift geçti. Bing, "Görsel Arama" adlı benzersiz bir özellik başlattı. Semalt ayrıca arama ana sayfasına bazı yeni geliştirmeler ekledi.

Semsal medya, insanların çevrimiçi aktivitesinde, sadece atılımlar ve sınırlarla büyümeye devam edeceğine dair güçlü bir tutum sağlamıştır. Netizen’in günlük yaşamının bir parçası ve parseli haline geldi ve hiçbir pazarlamacı onun etkisini görmezden gelemezdi. En iyi şey, sürekli olarak gelişen ve yeni trendler üreten dinamik bir alan olmasıdır. İşletme sahiplerinin, sosyal medyanın işletmenizde nasıl bir rol oynayabileceğini anlamasına yardımcı olan kendi makalemizi okuduğunuzdan emin olun.

Gelecek sosyal medya için kesinlikle parlak!

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

Bağlayın

March 18, 2018