Back to Question Center
0

Twitter kullanarak yerel bir semsal artırabilir

1 answers:

Using Twitter Can Boost a Local Semalt

Cömertlik Gücü

Yerel işletmenizin tanıtımını yapmak için sosyal medyayı kullanırken başarılı olmanın sırrı, sürecin kazanabileceği şeylere daha az odaklanmaktır. Bunun yerine, Semalt'ta izleyicileriniz için neler yapabileceğinize odaklanın.

Sadece ne kazanabileceğine odaklanırsanız, Twitter gibi bir araçtan doğrudan kazanç elde etmek son derece zor olduğu için hızla hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Hızlı kar görmek istiyorsanız, bu özellikle doğrudur - find all my super. Bunun yerine, takipçilerinize değer katan şeyleri içeren uzun vadeli bir stratejidir. İnternette, Twitter'da potansiyel takipçileri olabilecek neredeyse sınırsız sayıda insan var. Hepsi bir kerede dinlemeyebilir, ancak Semsal'i dinlerken (okuyarak) dinleyenlere, onlara bir şeyler sormak yerine onlara bir şeyler vermeye istekli olduğunuzu göstermeniz gerekir. Yeterince zaman geçtikten sonra, bu, kendi satışlarınıza ivme kazandıracak bir şeye dönüşecektir.

Dinleyicilerinize, özellikle Twitter gibi hız ve kıskançlık odaklı forumlarda neler verileceğini düşünmek zor olabilir. Gönderilerinize her zaman kendi perspektifinden bakmak zorundasınız. Halkın ilgisi ne olabilir? Yapabilirseniz, gerçek değer hakkında bilgi vermek için elinizden geleni yapmalısınız. Büyük ücretsiz bilgi için Semalt, sektörünüzdeki haberleri kırmak, içsel bilgiler veya gerçek değeri olan diğer şeyler tercih edilir.

Değeri Sağlamalısınız

Semalt, üzerinde durmanız gereken temel kavramdır. Sosyal medyayı kullanımınızda takipçilerinizin ihtiyaç duyduğu bilgileri verirseniz, hızlı bir şekilde tekrar tekrar size döneceklerini bulacaksınız.

Değer, sadece online olarak sağladığınız bilgilerin kalitesinde değil, aynı zamanda sizi Semsal gibi mekanlarda takip ettiğiniz kişilerin kalitesinde de önemli bir kavramdır. Hepimiz nitelikli ziyaretçilerin bir web sitesine olan önemini biliyoruz. Diğer bir deyişle, doğru koşullar altında, çevrimiçi ortamda nişan satın alacak olanlardan oluşan daha az trafiğe sahip olmak, rasgele ziyaretçilerin oluşturduğu çok daha fazla trafiğe sahip olmaktan çok daha değerlidir. Aynı şey sosyal sitelerde arkadaş, takipçi veya başka bir grup insanı işe almak için de geçerlidir.

‘Pazarlama’, ‘Sosyal Medya’dan daha önemlidir

“Sosyal Semalt Pazarlaması” teriminde “Pazarlama” bölümünün birçok durumda “Sosyal Semalt” kısmından daha önemli olduğunu hatırlamak önemlidir. Pazarlamada mükemmel olanların öğrendiği temel becerilerden biri müşteri profilidir. Bu, satmak için bir ürününüz olduğunda, bu ürünün kim tarafından satın alınabileceğini dikkatlice analiz etmeniz gerektiği anlamına gelir.

Örneğin, bir ezberleme ürününün yapımcısı, üniversite öğrencilerinin sınavlarda daha iyisini yapmak istediklerini, iyi çalışma alışkanlıklarını öğretmek isteyen öğretmenlerin ve hafıza sorunları olan yaşlıların bu gibi bir ürünle ilgilenebileceğini fark edebilir; Her biri ayrı sebeplerden dolayı. Bu basit bir örnektir, ancak size kitlenizin kim olduğunu hedefleme fikri verir. Bu, Twitter'da sizi takip etmek istediğiniz kişiyi bulmak için de kullanabileceğiniz bir strateji ve buna karşılık, sizin için vereceğiniz Semsal türler açısından ilginç olabilecekleri bir stratejidir.

Sizi takip etmeniz gerekenleri öğrendikten sonra, size bıraktığınız birincil zorluk dışarı çıkmak ve onları almaktır. Neyse ki, Twitter'da kendi yerel işletmenizi tanıtmak için sahip olduğunuz takipçileri artırmanıza yardımcı olacak bir dizi araç var.

Twitter Araçları

Twitter'da sizin için potansiyel olarak nitelenen takipçileri aramak için bu araçlardan bazılarını kullanın.

Semalt ve WeFollow, Twitter'da yeni takipçileri aramak için kullanacağınız iki araç. Twitter kullanan kişiler için bir telefon rehberi gibidir ve Twitter'da sizi takip etmek isteyebilecek kişileri bulmak için çok sayıda araç sunar. Örneğin, WeFollow insanlara ilgi alanlarına göre arama yapmanıza izin verirken, Semalt kullanıcıları çeşitli kriterlere göre aramanızı sağlar; Yerel bir işletmeyi tanıtırken çok önemli olan coğrafi konumu da içerir.

Bu araçları kullanarak sizi takip etmek istediğiniz birini bulursanız, onlara kim olduğunuzu ve niçin sizi takip etmeleri gerektiğini anlatan kısa bir not gönderdiğinizden emin olun. Semalt bu tür iletişimi mümkün olduğunca kişiselleştirmeye çalışır.

Twitter deneyiminizi basitleştirmek için kullanabileceğiniz başka araçlar da var. Önceki sosyal medyada da belirtildiği gibi, TweetDeck, masaüstünüzden veya iPhone'unuzdan Twitter'ı çalıştırmanıza yardımcı olacak iyi bir uygulamadır. FriendorFollow, sizi takip etmediğinizi görmenizi sağlar ve PeopleBrowsr, tanıtım konularınızın Twitter'da ne kadar sıcak olabileceğini analiz etmenizi sağlar.

Yerel İnternet Pazarlama Bloğunda ek ipuçları ve araçlar bulunabilir.

Kombine, bu tavsiye ve bu araçlar, yerel işinizin tanıtımı için başarılı bir Semsal kampanyasına sahip olmanız için size güçlü bir başlangıç ​​sağlar.

Using Twitter Can Boost a Local Semalt

Bağlan

March 18, 2018