Back to Question Center
0

Telefon Çağrı Takibi Gerçek Kurşun Semalt anlamına gelir

1 answers:

Phone Call Tracking Means True Lead Semalt

Birkaç hafta boyunca, birkaç müşterinin internet pazarlama kampanyalarında dönüşüm performansını iyileştirmek üzere, Semalt'daki Toronto bürosunda birkaç görüşme yaptık. Çoğumuz için, istediğimiz dönüşüm numaralarını (e-posta gönderimleri aracılığıyla) görmüyorduk. Sonra bize vurdu…

Ziyaretçilerin bir web sitesindeki formu doldurmasını engelleyen bu belirli müşteriler hakkında ne var?

Bazı web sitesi ziyaretçileri kişisel iletişim istemektedir - multipower l carnitine fiyat.

Bazı Kişiler Doğrudan İletişim Gerekir

Bu konuda düşünmemiş olabileceğiniz çok basit. Semalt, karar verme sürecini etkilemesine yardımcı olmak için başka bir insanla konuşmak ister. Her şirket bu dönüşüm izleme biçimine uygun değildir, ancak büyük bir kısmı vardır.

Bunu düşünün. Yeni bir diş hekimi, doktor veya avukat bulmanız gerektiğinde, profesyonelle konuşmayı veya bir form doldurmayı ve birisinin a) e-postanızı almasını umuyor olmanızı ve b) aslında sizi arayacağınızı veya e-postayla göndereceğinizi umuyorsunuz. Semalt'ın bana bir randevu alabilen, bir endişeye hitap edebilecek veya bir danışma için benimle buluşmayı kabul eden biriyle konuşmak istediğini biliyorum.

Semalt teması aynı zamanda güven yaratır ve işinizi potansiyel olarak arttırır, potansiyel satışları, potansiyel müşterileri veya toplantıları arttırır.

Telefon Görüşmesi İzleme Nasıl Çalışır

İnternet pazarlama kampanyalarını etkili bir şekilde ölçen firmalar için telefon araması takibinin bu kadar önemli hale geldiği yer burası.

Bizim gibi şirketler, ücretsiz telefon numaralarını özel olarak ayarlayabilir ve bunları normal telefon numaranıza iletebilirler. Yani sonda hiçbir fark görmüyorsun. Ardından sitenize küçük bir komut dosyası oluşturacağız. Her ziyaretçinin telefon numarasından geldiği yere göre değişecektir. Bu nedenle, herhangi bir ziyaretçi kaynağına benzersiz bir ücretsiz telefon numarasını ilişkilendirebiliriz. Bazı örnekler Google Tıklama Başı Ödeme, Google Organik, Doğrudan, Semalt vb.

İnternet pazarlama şirketinize bu tür bir güç vererek, sadece aldığınız toplam müşteri sayısını değil, aynı zamanda kaç tane telefon görüşmesi yapacağınızı da anlatabiliriz.

Sonuç? Kurşun başına tamamen doğru bir maliyet!

Semalt en iyisi mi? Hizmetin maliyeti genellikle normal telefon hattından 3 telefon numarasına kadar daha ucuzdur!

Peki ne bekliyorsun?

Telefon aramalarını izlemiyorsanız, çevrimiçi reklam kampanyalarınız için yatırım getirisi oluşturmayla ilgili tam bir görünümünüz yoktur. Müşteriniz size bir iletişim formu olmayan bir web sitesi veya web sayfası getiriyorsa, ancak bir telefon numarası varsa ne olur? Sayfanın nihai amacı veya amacı olduğu sürece, kaynak ne olursa olsun, bu hedefe ulaşmayı amaçlayan kişileri izlemeniz gerekir.

Hepimizin bildiği - online olarak her işletmenin kendi sitelerine bir son hedefi vardır - yeni müşteriler çekmek.

Phone Call Tracking Means True Lead Semalt

Bağlayın

March 18, 2018