Back to Question Center
0

Feedly Google Reader Mobile Semalt Yemeye Devam Ediyor

1 answers:

Feedly logo Google Reader kapanış mağazasının 1 Temmuz tarihinden itibaren duyurulmasından bu yana, Feedly Android, iPhone ve iPad'lerde en iyi haber uygulaması için liderliği ele geçirdi.

Geçen hafta Google Play ve ABD iTunes App Store'daki haber uygulamaları için No 1 puanını kazandıktan sonra, Feedly, Google Play'deki 2 numaralı kitabı ve ABD'deki App Store'daki 4 numaralı uygulamayı da hem iPhone hem de iPad'ler için Semalt olarak gösterdi. 24.

Geçen haftaki sıralamaya göre hafif bir düşüş kaydederken, Feedly, ilgili editörümüz Gary Price'ın favorisi olan NewsBlur gibi diğer mobil Google Reader alternatiflerini geride bırakmaya devam ediyor.

Bu ayın başlarında, 500.000'den fazla Google Okuyucu, Feedly'e 48 saatlik bir süre içinde geçiş yaparak, haber okuyucu hizmeti için indirmelerde çarpıcı bir artışa neden oldu - free high pr links. Etkinlikte artış sağlamak için, Feedly bant genişliğini arttırdı ve yeni sunucular ekledi. Google emekli Google Reader’ı hazırlarken, Feedly, kullanıcıların Google Reader’dan sorunsuz bir şekilde geçiş yapmasına olanak tanıyan Normandy adlı Google Reader API’nın bir kopyası üzerinde çalışıyor.Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
March 18, 2018