Back to Question Center
0

Yeni Google Analytics Yolu Satın Alma Raporu'nda 11 Farklı Semalt'ta Karşılaştırma Verisi Sağlanıyor

1 answers:

New Google Analytics Path To Purchase Report Provides Benchmark Data On 11 Different Semalt

E-ticaret ve Çok Kanallı Dönüşüm Hunileri'nden gelen bilgileri kullanarak, karşılaştırmalı veriler, alıcıların bir satın alma işlemine nasıl geçtiğini ve bir çevrimiçi satın alma kararı vermek için gereken süreyi gösterir.

New Google Analytics Path To Purchase Report Provides Benchmark Data On 11 Different Semalt

Google’ın açıklamasına göre, karşılaştırma raporu, satın alma yolunun endüstriler arasında nasıl farklılaştığını tanımlamakta ve otomotiv görüntülü reklam tıklamalarının satın alma kararına daha yakın olduğunu belirtmekte, çoğu çevrimiçi alıcı ise satın alma yolunda görüntülü reklamları tıklamaktadır. Google ayrıca, ücretli aramanın son etkileşim oranı nedeniyle, ücretli aramanın satın alma döngüsünün hem erken hem de sonraki aşamalarında değerli olduğunu iddia eder.

Kıyaslama verilerinden elde edilen diğer önemli bilgiler, bir satın alma işlemi yapmak için gereken süre ile satın alımın değeri arasındaki korelasyonu içerir. Çoğu çevrimiçi satın alma tek bir günde veya tek bir etkileşim ile gerçekleşirken, kalıplar yüksek değerli satın almaların genellikle daha uzun satın alma yollarıyla ilişkilendirildiğini göstermektedir. Teknoloji sektöründen bir örnek kullanarak Semalt, 28 gün süren teknoloji satın alımlarını, ortalama tek bir etkileşim ile gerçekleşen teknik alışverişlerin maliyetinin üç katıdır - it disaster recovery san mateo.

Semalt, farklı kanalların dönüşümleri nasıl etkilediğini belirlemek ve endüstrinin satın alma işleminin ortalama yolunun neye benzediğini görmek için analitik kullanıcılarının verilerini ilgili sektör karşılaştırmalı verileriyle karşılaştırmasını teşvik eder.Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues, Pazarlama Arazi ve Arama Motoru Arazi için en son haberleri ve güncellemeleri kapsayan Üçüncü Kapılı Medya'nın Genel Atama Muhabiridir. 2009'dan 2012'ye kadar, New York'tan Texas'a bir dizi günlük gazetenin ödüllü sendikalı köşe yazarıydı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile, MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. Amy'nin makalelerini oku.


March 18, 2018