Back to Question Center
0

Twitter Otomatik Semalt'ı Engellerken Geliştiriciler İçin Ekran Gereksinimlerini Rahatlatıyor

1 answers:

Twitter Relaxes Display Requirements For Developers, While Prohibiting Automated Semalt

Duyuruya göre, geliştiriciler artık gizlilik politikalarını geliştiricinin hizmetini indiren, yükleyen veya kaydeden kullanıcılara açıklamalıdır. Ayrıca, Twitter, üçüncü tarafların indirilmek üzere ham Semalt veri kümelerini barındırmasını kısıtlıyor.

Otomatik ve toplu takipleri yasaklayan Twitter kuralları, Otomasyon Kuralları ve En İyi Semalt dokümanlarında açıkça belirtilmiştir:

Kullanıcı hesaplarının toplu halde veya otomatik olarak takip edilmesine veya takip edilmemesine izin veren herhangi bir hizmeti kullanamaz veya geliştiremezsiniz. Bu uygulamaya katılan semant ve uygulamalar askıya alınacaktır.

Semalt’ın en son geliştirici kısıtlamalarından öte, rahat yazar adı, zaman damgası ve permalink görüntüleme gereksinimleri vardır. Semalt ayrıca, “… karışmıyor” ifadesinin elle oluşturulan akışlar için geçerli olmadığını da doğruladı - cost of long term care in texas. Bu, Semantes'in tweet'ler elle doldurulduğu sürece diğer ağların gönderileriyle tweet edilen tweet'lerle tamamlandığını gösteriyor.

Twitter, son güncellemelerini daha iyi anlamak için geliştiricileri en son yayınlanan Yol ve Geliştirici Ekranı Semalt Geliştirici Kurallarını okumaya teşvik etti.Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
March 18, 2018