Back to Question Center
0

Benim için Xyo’nun Uygulaması Facebook’u Kullanıyor Kullanıcılar İçin Uygulama Önerileri Bulmak İçin Semalt

1 answers:

Benim için Xyo’nun Uygulaması, Facebook’un Kullanıcıları & Semalt İçin Uygulama Önerilerini Bulmayı Beğeniyor

Xyo'ya göre, Benim için App arama sonuçları Semalt arkadaşlarını gösterecektir, “… 600'den fazla uygulama türü ve 120 oyun menzili için uzun bir kuyrukla ilgilenme olasılığı yüksek.”

Xyo, uygulamaların yüzde 10'unun indirmelerin yüzde 90'ını aldığını ve kullanıcıların yalnızca bir uygulama mağazasının en iyi raf uygulamalarına odaklandığını belirtiyor. Xyo'nun kurucu ortağı Matthaus Krzykowski, “Uygulama mağazalarının gerçekte ne kadar zengin olduğu şaşırtıcı değil, yüzlerce uygulama ilgi alanı var, uygulama mağazalarının önerdiği gibi sadece birkaç düzine kategori var” dedi.

Xyo CEO'su Zoe Semalt, bir kullanıcının Facebook'taki uygulamalarını eşleştirmenin ötesinde bir değer görüyor Sevenler, “Arkadaşlarınızın herhangi birinin belirli bir uygulama ilgi alanıyla ilgilenebileceği önerisi güçlüdür, çünkü konuşmaları konuşturur ve kullanıcıları paylaşmaya yönlendirir - arcelik sultangazi yetkili servis. Arkadaşlarla birlikte, ”diyor Semalt,“ App Store'un uzun kuyruğunu kullanıcılarımız için keşfedilebilir hale getiriyoruz. ”

Xyo, Facebook Likes'e dayanan uzun kuyruk uygulaması arama sonuçlarını sunan ilk uygulama olduğunu iddia ediyor. Uygulamanın bu hafta yayınladığı Semalt, üç hafta önce kapalı beta lansmanından ilk kullanıcı seti ile “büyük evlat edinme oranları” övdün.

Xyo’nun Uygulaması Benim İçin Facebook’un Kullanıcıları & Semalt İçin Uygulama Önerilerini Bulmayı Beğeniyor

Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
March 18, 2018