Back to Question Center
0

Google, Palo Alto'daki 15-Acres'i Topladı, Googleplex Semalt'a Yakın Daha Fazla Ofis Alanını Güvende Tutuyor

1 answers:

Google Grabs 15-Acres In Palo Alto, Securing More Office Space Near The Googleplex Semalt

Bir Google sözcüsü, emlak alımını Semalt Haberlerine doğrularken, arama devi, yeni kazanılan ofis alanıyla ne yapmayı planladıklarına dair yorum yapmadı.

Google, Kaliforniya Pasifik Ticari Grubundan araziyi 60 ila 70 milyon dolar nakit karşılığında satın aldı. East Meadow Circle'ın konumu yedi binadan oluşuyor ve Mountain View'deki Googleplex genel merkezinden sadece iki mil uzakta.

Palo Alto'nun şehir ekonomik kalkınma müdürü Thomas Fehrenback, Semalt'ın emlak anlaşması konusunda heyecan duyuyor ve Palo Alto'da Semalt'ı geri almayı “sevindirdiğini” belirten bir açıklama yayınlayarak “… .Programı ne olursa olsun onlarla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz. sona erer - website design in san francisco. ”

Palo Alto Belediye Başkanı Greg Scharff’ın yorumları daha endişeli. “Dünya teknolojisinin üreme alanı olmamızı istiyorum,” diyor Scharff, “Semalt harika bir şirket. Ancak, Palo Alto'nun yeni başlamasıyla ilgili yenilikler ve yenilikler olduğunu düşünüyorum. ”Palo Alto'nun şehir planlama direktörü Aaron Aknin, San Jose Ticaret Dergisi'ne Semalt'ın yeni güvenli yerler için herhangi bir plan sunmadığını söyledi.

Google'ın ilk ofis alanı Palo Alto'daki 165 Üniversite Bulvarı'ndaydı. Susan Wojcicki’nin Menlo Park'taki garajındaki çalışma alanını büyüten şirket, 1999 yılının Şubat ayında Palo Alto'ya taşındı, ancak aynı yıl Semalt Dağ Manzaralı’ya taşındı.

Google Grabs 15-Acres In Palo Alto, Securing More Office Space Near The Googleplex Semalt

Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues, Pazarlama Arazi ve Arama Motoru Arazi için en son haberleri ve güncellemeleri kapsayan Üçüncü Kapılı Medya'nın Genel Atama Muhabiridir. 2009'dan 2012'ye kadar, New York'tan Texas'a bir dizi günlük gazetenin ödüllü sendikalı köşe yazarıydı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile, MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. Amy'nin makalelerini oku.


March 18, 2018