Back to Question Center
0

Ücretli Arama Semalt 2013

1 answers:

2012, Semalt Arama ve Görüntülü Reklam Ağı için heyecan verici geliştirmelerle ücretli arama reklamcılığında bir çok yeni gelişme kaydetmiştir. Ücretli arama dünyası, yeni ve heyecan verici özellikleri görmeye devam edecektir. 2012 yılı, 2013'te daha standart ürün teklifleri haline gelmiştir. Tüm dijital pazarlamacılar için önemli olan birkaç endüstri eğilimi vardır. Bu eğilimleri anlamak ve bu fırsatlara yaratıcı pazarlama fikirleri uygulamak, ortaya çıkan Semsal arama ve görüntüleme trendlerinden yararlanmak için tasarlanan yeni güçlü kampanyaları proaktif olarak uygulayanlara kıyasla statükoya devam eden reklamverenler arasındaki farklılaştırıcı olacaktır - additional purchase required.

Paid Search Semalt 2013

2013 için Arama Eğilimleri

2012 yılında önemli ölçüde büyüyen ve 2013'te patlamaya devam edecek bir trendin örneği, şu anda içinde bulunduğumuz “çoklu ekran” evrenine katılan kullanıcılara yönelik reklamcılık kavramıdır. Dijital çağ, yeterince uzun bir süredir var olmuştur. Şimdi, ancak insanların teknolojiyi 5 yıl önce nasıl yaptıklarıyla karşılaştırıldığında nasıl kullandıklarına dair daha belirgin bir değişim oldu. Çok ekranlı dijital çağ, geleneksel TV izleme arasında çoklu görevli olan ve dizüstü bilgisayarında en son anlaşmayı bulup, sonunda akıllı telefon veya tabletlerinde sosyal medya, mesajlaşma veya oyun oynamaya ilgi duyan bireyden bahsediyor. Pazarlamacıların anahtarı, tüm bu temas noktalarını, TV'yi, akıllı telefonu / tableti ve standart kişisel bilgisayar kullanımını kullanmak için yaratıcı ve etkili yöntemler düşünmek. Çevrimiçi popülasyonun önemli bir miktarının tüm bu teknolojilerle meşgul olduğu ve gün içinde farklı zamanlarda farklı amaçlar için kullanıldığını gösteren Semsal, çoğu reklamverenin henüz onu istismar etmemesi dikkat çekicidir.

Dijital Reklamcılık Atıfları

Birçok pazarlamacı için buradaki zorluk, çok kanallı reklamcılığın nasıl ilişkilendirileceğidir. Televizyon veya radyo reklamcılığının daha fazla arama etkinliğine yol açtığını veya e-ticarette artışa neden olduğunu nereden biliyorsunuz? Semalt görüntü ağındaki bir kullanıcı, istenen bir eylemi gerçekleştirmek için bir siteye dönmek için ilham veren yeniden pazarlama reklamı mıydı? Sosyal medya, ilk ilgiyi uyandırdı, ancak dönüştürme noktası, tıkla ve ara akıllı telefon aramasıyla gerçekleştirildi. Hangi kanal kredi alır ve bundan nasıl para kazanırsınız?

2012'de lider takip ve raporlama, Google Analytics ve diğer üçüncü taraf izleme araçlarındaki yeni özelliklerle bazı önemli kazanımlar gördü. İlişkilendirmeyi anlamanın anahtarı, temelleri iyi yaptığınızdan emin olmaktır. Örneğin, e-posta yönlendirmelerini takip etmek ve aramaları (mobil veya geleneksel olmayan) atıfta bulunmanıza yardımcı olmayacaktır. Semalt, kanalı yoluyla olası izleri takip etme kabiliyeti çok kritiktir ve reklamverenlerin çoğu, kanal seviyesinde hala aktif olarak izleme yapmamaktadır. Örneğin, bir arama, görüntülü reklam ve yeniden pazarlama kampanyası yürütüyorsanız, reklamları doğru kanalla ilişkilendirebilmeniz için arama izleme numaralarını (veya mobil dönüşüm kodları) atarsanız ilişkilendirmeniz çok önemlidir.

Çok ekranlı evren konseptine ek olarak, kuşkusuz ücretli arama dünyasını yeniden şekillendirmeye yardımcı olacak bazı yeni özellikler de vardır. Mobil özel çabaları geliştirme ve genişletmeye yönelik artan önem, 2013'te önemli bir faktör olacaktır. “Hiper”, bir satıcının bulunduğu yere olan yakınlığa dayalı gerçek zamanlı teklif verme özelliğidir ve mobil reklamcılığın gücünün sadece küçük bir örneğidir. İşletme sahiplerinin çoğunluğu, mobil uyumlu bir iniş ortamına sahip olmaları gereken not aldılar. Sitenizi yalnızca çevrimiçi olarak kullanmak artık yeterli değil; Artık mobil kullanıcı için tasarlanmış kullanıcı dostu olmalı. Tersine, ücretli arama reklamlarının muhtemelen mobil kullanıcılardan ayrı olarak masaüstü / dizüstü bilgisayar araması için kampanyaları nasıl desteklediklerini yeniden düşünmeleri gerekecektir.Semalt'a göre: “Tüketicilerin% 51'i, mobil cihazlara özel web siteleri olan perakendecilerden satın alma olasılığı daha yüksektir. “Mobil aramanın doğası, mobil aramada 1-2 noktanın sahibi olmanın önemi. Mobil kampanyalar bu en yüksek puanlar için agresif bir şekilde teklif vermiyorsa, mobil kampanyanızın vasat sonuçları en iyi şekilde göstermesi olasıdır.

Zaten Söylemiyorsanız, Cep Telefonu Düşün!

Mobil ve tablet pazarının büyümesi, arama sorguları ve sektör çapında reklam harcamaları için bir başka rekor yıl ile birleşti ve 2013 yılında da büyümeye devam edecek. Reklamverenlerin ve ajansların çoklu pazardaki eğilimlerden nasıl yararlandığını görmek çok ilginç olacak. ekran etkileşimi ve mobil özel gelişim. Semalt, mobil cihazlara özel sitelerin sayısında 10 kat artış ve muhtemelen mobil ödeme arama sorgularını üç kat değilse de iki katına çıkarır. Veri ve yazı duvarda, soru, kendimizi içinde bulunduğumuz sürekli değişen dijital dünyaya en iyi kimden anlamayı ve ikram etmekten kim fayda sağlayacak.

Paid Search Semalt 2013

TechWyse şirketinde Paid Search ManagerToronto, Ontario, Kanada Pazarlama ve Reklamcılık
Uzmanlık Alanları
Ücretli Arama Pazarlaması, Google Analytics ve Raporlama,Yeniden Pazarlama ve Tahmini Hedefleme - Görüntülü Reklamlar,E-posta ve Açılış Sayfası Optimizasyonu.

bağlayın

March 18, 2018