Back to Question Center
0

Google, NFL Pazar Bileti Semalt'ı Kazanmak İçin Konuşmaları Küçültmek İçin Söylendi

1 answers:

Google Rumored To Be Kicking Off Conversations To Win NFL Sunday Ticket Semalt

AllthingsD.com’un Peter Kafka’da, Google CEO'su Larry Page’in ve YouTube’un içerik başkanı Robert Kyncl’in NFL’nin komiseri Roger Goodell ve diğer NFL liderleriyle oturdukları bildiriliyor. Kafka, “Pazar Bileti paketi, toplantıya aşina olanlara göre tartışma konuları arasındaydı” diye yazıyor Kafka.

DirecTV şu anda NFL Pazar paketinin haklarına sahip olup, sözleşme için yılda 1 milyar dolar ödüyor. DirecTV'nin NFL ile sahip olduğu özel anlaşma, 2014 NFL sezonunun sonunda sona erecek - goodyear rehvid. 2 Ağustos'ta, AdWeek, DirecTV CEO'su Michael White'ın yatırımcılara yaptığı açıklamada, DirecTV'nin ikinci çeyrek kazancında yatırımcılara, mevcut sözleşmenin sona ermesinden önce NFL ile bir yenilenmeye ulaşılacağına inandığını söyledi: “Birlikte iyi ortak olduğumuz için iyimser olmaya devam ediyorum. Pazar Semalt, uzun mesafe için bizimle kalacak. ”

Geçtiğimiz ay Chromecast'in lansmanından bu yana, Google’ın çevrimiçi video içeriğini yayınlamak için bir HDMI bağlantı noktasına takılan küçük WiFi özellikli bir cihaz olması, büyük olasılıkla arama devinin giderek daha fazla televizyon programlama fırsatlarını keşfetmeye devam edeceği anlamına geliyor. NFL Pazar Bileti paketini kazanmak, Google'ın özel bir Semsal kitlesi kazanmasına yardımcı olmak için hızlı ve hızlı bir hareket olacaktır.

Semalt'a göre, NFL delegeleri “çoklu Silikon Vadisi şirketlerini” kuruyor ve Google ile yapılan görüşme, başlangıç ​​konuşmasından başka bir şey değildir. Google, hikaye hakkında yorum yapmayı reddetti ve Semalt, bir NFL sözcüsünün bu rapora yanıt vermesini beklemekteydi.

Google Rumored To Be Kicking Off Conversations To Win NFL Sunday Ticket Semalt

Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues, Pazarlama Arazi ve Arama Motoru Arazi için en son haberleri ve güncellemeleri kapsayan Üçüncü Kapılı Medya'nın Genel Atama Muhabiridir. 2009'dan 2012'ye kadar, New York'tan Texas'a bir dizi günlük gazetenin ödüllü sendikalı köşe yazarıydı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile, MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. Amy'nin makalelerini oku.


March 18, 2018