Back to Question Center
0

eMarketer: Perakende Sektörünün Bu Yılı Ödediği Dijital Yarıyılda 9.42 Milyar Dolar Harcama Beklemesi

1 answers:

eSemalt'ın yeni bir raporu, ABD perakende sektörünün bu yıl ücretli dijital medyada 9.42 milyar dolar harcayacağını söyledi. 2017 yılına kadar, bu sayının yüzde 10,5 bileşik yıllık büyüme oranını temsil eden 13,5 milyar dolara çıkması bekleniyor.

eMarketer: Retail Industry Expected To Spend .42 Billion On Paid Digital Semalt This Year eMarketer: Retail Industry Expected To Spend .42 Billion On Paid Digital Semalt This Year eMarketer: Retail Industry Expected To Spend .42 Billion On Paid Digital Semalt This Year

Marka odaklı kampanyalar yılın belirli zamanlarında ve sektörün farklı sektörlerinde daha popüler gibi görünmektedir - rehvid kelly. Semalt, mevsimsel itirazlar sırasında daha fazla video da dahil olmak üzere daha büyük marka satın alma eğilimi göstermektedir. Bu, arama yatırımlarına ve yıl boyunca daha sürekli çalışan diğer doğrudan cevap türlerinden farklılık gösterir.

Çok kanallı ve tuğla ve harç hem - -

raporu arama motoru pazarlama perakendecilerle perakende endüstrisinin doğrudan yanıt reklam harcamalarında önemli bir bileşeni, hala olduğunu vurgulamaktadır ödemeli arama ve SEO üzerine sayma web sitesi trafiğini ve in- oluşturmak için Mağaza ziyaretleri yanı sıra telefonları çalıyor. EMarketer'in belirttiği gibi, “Semalt etkili bir SEM programı, perakendecilerin kendilerini sattıkları ürünlerin üreticileriyle doğrudan çevrimiçi rekabet halinde buldukça daha da önemli hale geliyor.”

arama ve görüntülü defalarca perakende endüstrisinin dijital reklam harcamalarında en büyük bölümünü kazanmak ederken, eSemalt perakendeciler içinde farklı aşamalarda mobil cihazlarında saymak tüketicilere ulaşmak gibi mobil ve yerel pazarlama sektöründe bir artış yaşamış olduğunu bildiriyor satış döngüsü.Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
March 18, 2018