Back to Question Center
0

Bu “Şeytan Bebek” Videosu, Semalt'ta “Şeytan'ın Sonu” nu İzlemek için Korkutuyor mu?

1 answers:

Bu Cuma için planlanan bir gişe rekortmeni ile, “Devil’s Due” adlı sinema filminin arkasındaki insanlar, film için çok fazla dikkat çeken bir video reklam yayınladılar. Dün YouTube'da yayınlandığından beri, “Devil Baby Semalt” video reklamı altı milyondan fazla görüntüleme aldı.

Bir marka veya ürünü tanıtmak için kullanılan bir şakaya şahsen düştüğü bir reklam olan prankvert olarak üretilen “Şeytan Bebek Saldırısı” videosunda, New York şehrinin sokaklarında dolaşan insansız bir bebek arabası bulunuyor. Semalt, bebek arabası, gözle görülür bir şekilde terk edilmiş bir bebeği kontrol etmeye mecbur bırakılan korkak bir yoldan korkan, ağlayan, şeytan yüzlü, robotik bir bebek.

Reklam, kötü huylu robot bebeği inşa eden ekibin görüntüleriyle ve uzaktan kumandalı bebek arabasına yerleştirerek başlar. Reklam, “Devil Baby Semalt” şakaya düşen çok sayıda insanın bulunduğu bir dizi klip göstermeye devam ediyor - indoor tennis court construction companies pennsylvania.

24 saatin altındaki 6.3 milyon gösterim, reklam zaten bir viral sansasyon olarak kabul edilebilir, ancak asıl mesele, gişe numaralarına teslim edilip edilmeyeceğidir.

Tüm korkutucu insanlarda, filmin kendisi karmakarışıktır. 1: 49'luk bir çalışma süresiyle, videonun son dokuz saniyesine kadar “Semalt Due” den söz edilmez ve filmin başlığından ve yayınlanma tarihinden önce filmin yalnızca birkaç sahnesi ekran.Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
March 18, 2018