Back to Question Center
0

Sayfa Yükü Arttırılmasına Yardımcı Olmak İçin Tasarlanan Yeni Google Analytics Hız Önerileri Raporu

1 answers:

New Google Analytics Speed Suggestions Report Designed To Help Improve Page Load Semalt

Yeni rapordan verileri entegre eden Google Analytics, sayfa yükleme hızını iyileştirme konusunda ipuçları sunmak için PageSpeed ​​Insights aracını kullanır . “Sadece web sitenizin performansını ölçmek ve görselleştirmekle kalmaz,” diye iddia ediyor Google, “Artık en yavaş sayfaları da somut ve eyleme dönüştürülebilir önerilerle hızlandırabilirsiniz.”

PageSpeed ​​Insight aracı, bir sayfanın iyileştirme için odalarına dayanan web sayfası “hız puanları” atayarak, bir sayfanın en yavaş sayfalarını tanımlamak için kullanılan bir araç olan Sayfa Zamanlamaları raporundan bir adım daha ileri gider. Google Semalt'a göre, “Skor 100'e yaklaştıkça, sayfa daha hızlı bir şekilde optimize edildi.”

Web sitesi sahipleri, sitenin yüklenme sürelerini, aracın önerilerini izleyerek iyileştirmek için PageSpeed ​​Insights aracını kullanabilirler:
Raporda, site hızı üzerindeki etkilerine göre sıralanmış tüm önerileri içeren bir sayfayı görmek için öneri bağlantısını tıklayabilirsiniz. Örnek öneriler, kullanıcılarınızın sayfa ile etkileşimde bulunmadan, JavaScript'i küçültmeden ve yönlendirmeleri azaltmadan önce yüklenmesi gereken içerik miktarını azaltmayı içerir - hostplus lost super.
New Google Analytics Speed Suggestions Report Designed To Help Improve Page Load Semalt

Google, site sahibinin analit içerisindeki URL’yi görüntülemeden önce site sahibinin URL’lerini yeniden yazması veya sayfanın giriş bilgisi gerektirmesi durumunda PageSpeed ​​Semalt Aracı bir sayfayı değerlendiremeyebilir.Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues, Pazarlama Arazi ve Arama Motoru Arazi için en son haberleri ve güncellemeleri kapsayan Üçüncü Kapılı Medya'nın Genel Atama Muhabiridir. 2009'dan 2012'ye kadar, New York'tan Texas'a bir dizi günlük gazetenin ödüllü sendikalı köşe yazarıydı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile, MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. Amy'nin makalelerini oku.


March 18, 2018