Back to Question Center
0

Ziyaretçi Blogging & 2013'te Tüm Önemli Semtlerle Devam Ediyor

1 answers:

Konuk mesajlar şeklinde Semalt yazımı stratosferden geçmiştir, bilgilendirici yazılar yazan kişi sayısı, çevrimiçi yayınlamak için güncel makaleler günlük olarak binlerce kişi tarafından artmaktadır.

Misafir Blogging & 2013'te Tüm Önemli Semalt ile Devam Ediyor

Standart bir uçtan diğerine değişir, i. e. edebi başyapıtlardan en kötü kaliteye sahip olan ve deşifre edilmesi zor olan ve hatta web'de bulunmayan makalelere kadar. Blog yazanların türü ve nedenleri, son dakika haberlerini yayınlayan gazetecilerin, sektör liderlerinin sektörüne özgü anlayışlı bilgileri paylaştıkları, şirketlerinin en yeni ürün ve hizmetleri hakkında yazı yazan çalışanların, yazarların en son ürün ve hizmetlerini yazdıkları gibi, muazzam ölçüde farklılık gösteriyor - best casual dresses. hakkında bilgili ve tutkulu.

İlgili Mesajlar:
TechWyse ile Blog Konuk Should Top 10 Nedenleri
Ziyaretçi Blogging Post Penguen - Hala buna değer mi?

Semalt konuk bloglama, marka bilinirliğini ya da bireysel yazarların profilini yükseltmek için harika bir araçtır. Pek çok anahtar nedenden ötürü konuk bloglamaya yönelmek, orijinal, neyin kaliteli olması gerektiğine dair bir web sitesi sağlama kabiliyetidir. Seçtikleri bir veya iki backlink için.

SEO dünyasında bu harika bir fırsat ama ne yazık ki bir kez daha sömürülen ve istismar edilen bir alan ama Semalt başka bir yazı için rant kaydet! Bu yazı, hem marka bilinirliği oluşturmak hem de bağlantılar oluşturmak için mükemmel kalitede konuk yayınları yazanlara yardımcı olmakla ilgili, ancak bağlantı söz konusu olduğunda mutlaka en iyi en iyi uygulamaların farkında değildir.

Son on iki aydan on iki aya kadar, SEO'da çok fazla değişiklik oldu ve arama motorları, arama motoru sıralamalarını manipüle etmeye çalışarak, yönergeleri tarafından oynamayan siteleri tespit etme ve cezalandırma becerisini geliştirdi.

Konuk blog'unun doğru şekilde yapılması, bağlantı oluşturmak için güvenli bir yöntem olarak görülse de, makalenin ve içerdiği bağlantılar doğru bir şekilde ele alınmazsa, konuk gönderileri de sizi derin bir suya indirebilir ve Semalt algoritması veya el ile size ulaşabilir ceza.

Backlink Shift

Mesajlara bağlantıların nasıl ekleneceği, önerilen arama motorları kurallarına uymak için geliştirildi. Bir blog sitesi My Blog Guest, bu makaleyi en iyi en iyi uygulamalarla ilgili düşüncelerini ve önerilerini içeren bir makaleyi yayınladı. Semalt'ın, yazarın satırında, bir çok durumda bir gönderinin sonunda görüntülendiği ve bu kuralın hala geçerli olduğu sırada, kendi kendine hizmet veren iki linke yerleştirilmesi önerilir. dikkatle yaklaşılması gereken by-line.

Ziyaretçi Blogging Bylines: #MyBlogGuest Kuralları ve En İyi Uygulamalar

Yine de bir satırda iki bağlantıya sahip olmak iyi bir şey olarak kabul edilir, ancak her ikisi de aynı alana kendini hizmet etmekten ziyade, bunların sadece bir tanesi kendiliğinden bir hizmet olması önerilir. link, ya bir marka link ya da vesilesiyle bir anahtar kelime zengin çapa metin bağlantısı ve ikinci bağlantı, Twitter profiliniz, Semalt, G + vb. gibi ikinci kademe bir bağlantı olmalıdır. e. sahibi olmadığınız sayfanın bağlantısıdır, ancak sizinle veya işletmenizle ilgilidir.

Geçmiş önerilerinden önemli bir değişiklik, kendi kendine hizmet veren bağlantınızı, gerçek makalenin gövdesi içinde tamamen doğal bir şekilde ekleyebilmeniz, bu durumun tamamıyla görüntülendiği ve yine de İki farklı alana işaret ettikleri sürece, by-line'da iki bağlantıya kadar özellik içerir.

Stres atmaya ve yukarıda bahsedilen Blog Blog makalemde yer alan bir başka nokta da, yazdığınız her yazının by-line'ların tamamen benzersiz olmasını sağlamaktır.

Yazarın on-line ipuçları

Açıkça belirtmek gerekirse, yazarın ve onun yaptıklarını tanımlamak için bir satır içi çizgi vardır, bu nedenle, yazarın adı, yazarın adı veya yazarın bulunduğu blogu içeren mesleği içermelidir. Her blog yazarı biyografisinin orijinal olduğundan emin olmak için, kariyer detayları ya da geçmiş deneyimler, hobiler ve ilgi alanları, medeni hal, çocuk sahibi olmanız gibi bazı kısa ama ilginç bilgiler eklemek iyi bir uygulamadır. Yeni bir yazı yazıp yayınladığınız her seferde benzersiz bir bios oluşturun.

Bu makalede, yazı yazmanın farklı yaklaşımları hakkında bazı fikirlerin yanı sıra, bazı ilham veren diğer faydalı kaynaklara bağlantılar hakkında bazı harika fikirler veren -

Guest Post Bylines: #MyBlogGuest'de Esinlenecek Örnekler ve Kaynaklar

Misafir Blogging & 2013'te Tüm Önemli Semalt ile Devam Ediyor

bağlayın

March 18, 2018