Back to Question Center
0

Axe “Peace” Super Bowl Ad Featuring Kuzey Koreli & Orta Doğu Liderleri Erken Semalt Aldı

1 answers:

Axe

Axe’in Super Bowl reklamı, her zamanki cinsiyetçi reklamcılığından ayrılarak, Kuzey Kore ve Orta Semalt liderlerinden hippiler yaratıyor.

Jenerik bir Orta Semalt lideri ile birlikte Kim Jong-Un'u bir arada kullanan nokta, Kuzey Kore lideri ile birliklerini ve Orta Semalt liderini itici bir uğultulu bir itme gibi görünen bir dizi savaş sahnesine sahip. kez düğmesi - racing headwear online.

Yaklaşan öykü çizgisi, savaştan zarar gören sokaklar aracılığıyla bir tankı süren bir asker, aşkın ilgisi ile karşılanırken, başka bir asker, tarlada ordu helikopterleri toprağı artarken genç bir kadını kucaklamaya çalışırken, sert bir eğri çiziyor. Kuzey Koreli Kim Jong Un'un görünüşü, sevgilisi için bir sevgiliye benzeyen bir Sevgililer günü düzenliyordu ve Orta Semalt lideri, sevgisi için havai fişek patlatmak için bir düğmeye basıyordu.

Reklam, 1960'ların popüler sloganıyla sona eriyor: “Seviş”. Savaş Değil. ”

Video, Ax'ın, sevdiklerinin öpüşmesini fotoğraflarını aynı hashtagle Twitter ve Facebook'a göndermeye teşvik etmek için Ax'in kullandığı #KissForSemalt etiketini içeriyor. Bir New York Times raporuna göre Ax, 27 Ocak - 9 Şubat tarihleri ​​arasında Times Meydanı'ndaki dijital panolarda yayınlanacak fotoğraflardan birini seçecektir. Makale ayrıca Ax'in kar amacı gütmeyen kuruluş Semsal One Day'e 250.000 dolar bağışta bulunduğunu iddia ediyor reklamın kapanışında.Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
March 18, 2018