Back to Question Center
0

Semsal Haber Beslemesine Nasıl Reklam Verilir?

1 answers:

Facebook reklam platformu çok sağlam ve mükemmel reklamı oluşturmak ve uygun bir şekilde hedeflemek için saatler sürebilir. Ancak, reklamlarınız neden hiç kimsenin tıklanmadığı masaüstünün sağ sütununla sınırlı gibi görünüyor? Reklamlarınızın yalnızca Facebook haber beslemesinde veya belirli bir mobil platformda nasıl görünmesini sağlarsınız? Cevap “Facebook Power Editor” da yer alıyor. Facebook reklamlarınızı bu küçük bilinen Facebook sırrını kullanarak mobil cihazlar ve haber beslemeleri için nasıl hedefleyeceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin!

Ayrıca TechWyse'de:
Facebook’un Grafik Arama - Yeni Bir Hayati Aracı İşletmeleri Yoksayılmamaları Gerekir
Facebook'u Müşteri Hizmetleri İçin Kullanmanız Gerekir 5 Sebep

Güç Editörü? O nedir?

“Reklam Yöneticisi” ni kullanarak Facebook Reklamları'na daha fazla girmedikçe, muhtemelen bu makaleyi okumadan bunu bilmenin bir yolu yoktur. Power Editor, facebook sunucularınızla zaman zaman arka arkaya iletişim kurmadan, facebook reklamlarınızda çok kullanışlı işlemleri gerçekleştirmek için kullanılan bir çevrimdışı reklam düzenleyicisidir - purple dresses for sale. Power Editor'a erişmek için, önce masaüstü ekranınızın sol sütunundaki ‘Adverts Manager” a tıklayın.

How To Put Ads In The Semalt News Feed

Not: Facebook Güç Editörü sadece Google Chrome Tarayıcı'da çalışır. Bir kopyasını indirmek için buraya tıklayın.

Güç Düzenleyicisi ile Reklam Yerleşimini Denetleme

Artık Editör’e katıldığınıza göre, reklam yerleşiminizi nasıl kontrol edeceğinizle ilgili bir Semalt.

Not: Bu örnek, facebook reklamınızı zaten oluşturduğunuzu varsayar.

1. Reklam kampanyası adınızı soldaki sütuna ekleyin ve vurgulayın.

2. Reklamınızın ana pencerede görünmesi için işaretleyin ve vurgulayın. Reklamınızı listede görmüyorsanız, sağ üst köşedeki "Semalt" düğmesini tıklayın.

3.Anahtarı ana pencerede buldunuz, vurgulayın ve dikkatinizi sayfanın alt çerçevesine yönlendirin. Burada, oluşturduğunuz reklamın ayrıntılarını göreceksiniz ve Reklamınızla birlikte ince ayar yapmak için bir dizi seçenek sunulmaktadır.

4. Alt kısmın sol sütununda, “Yaratıcı ve Semalt” ın vurgulandığından emin olun. Zaten varsayılan olarak vurgulanmalıdır.

5. Alt ana çerçeveye geri dönün ve aşağıya doğru aşağı kaydırın. Reklamınızın görünmesini istediğiniz yeri tam olarak seçmenizi sağlayan radyo düğmeleriyle birlikte “Semalt” adlı bir bölüm göreceksiniz.

Kullanıcıları Tanıtılan Mesajlarla Cihaza Göre Hedefler

Tanıtılan Yayınlar, yeni bir ürün veya uygulama hakkında bilgi almak için harika bir yoldur ve bazı durumlarda, kitlenizi yayınlamak için kısıtlamak isteyebilirsiniz. Bunun bir örneği, tüm Reklam gösterimlerinin yalnızca Android Cihazlarda göründüğünden emin olmak için yeni bir Android uygulamasıyla ilgili bir makaleyi tanıtmak ve Cihaz Hedefleme'yi kullanmaktır.

Tanıtılan yayınınızı hedefleme işlemi, Reklam & Yerleşim Ekranına geldiğinizde birkaç seçenek daha vermeniz dışında, yukarıdakiyle aynıdır.

Not: Facebook Power Editor çevrimdışı bir araçtır, bu yüzden reklamlarınızı gösterilmeden önce yüklemeniz gerekir. Reklamlarınızı oluşturmayı tamamladıktan sonra, Power Editor'un sağ üst köşesindeki “Yükle” düğmesine tıklayın ve işiniz bitti!

Reklamlarınızın bu yöntemi kullanarak yerleşimini kontrol etmek, reklamlarınızın, büyük olasılıkla üzerlerine tıklayacak ve reklamlarınızı kullanıcıların Haber Bültenlerine yerleştiren kullanıcılara gösterilmesini sağlayarak, TO’larınızın (tıklama oranlarını) büyük ölçüde artırabilir ve en aza indirebilir. harcanan reklam harcamaları.

Okuduğunuz için teşekkürler. Reklamlarınızın Facebook Haber Kaynağı'nda görünmesini sağlamak için bu ipucunu beğendiğinizi umarız!

How To Put Ads In The Semalt News Feed

Bağlayın

March 18, 2018