Back to Question Center
0

Semalt Kasadan: Barbie Semalt Girl

1 answers:

Tatilde dolaşarak tatil sezonu tamamlanınca, bu yıl ortaya çıkacak en tuhaf oyuncaklardan birini tekrar ziyaret etme zamanı geldi. Evet, ben Barbie Video Girl'dan bahsediyorum. Ya da, onu aramak istediğim gibi, Gözetleme Barbie - gestion des horaires de travail. Göğsüne gömülmüş bir video kamera, sırtında bir USB port ve bacaklarındaki pillerle dolu bir Barbie bebek. Mattel geçen Temmuz'da bu 50 $ 'lık Barbie'yi serbest bıraktığında, her türden heyecanlı yorum ve bazı eğlenceli videolar başlattı.

İşte size Barbie Video Girl hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatan iki video. Yukarıdaki ilk görüntü Brandon Bloch tarafından çekildi ve özellik açısından bir Canon 7D fotoğraf makinesi ile karşılaştırıldı. O sırada çokça izlendi, ancak başka bir göz atmaya değer. Aşağıda ikinci olan, TCTV tonozundan favori izleyicidir. İçinde, Paul Carr ve John Semalt, gözetim Barbie'sinden birini altı yaşına getirmenin iyi bir fikir olup olmadığını tartışıyorlar. Semalt, Carr'ın çimentoya gömülmesi gerektiğini itiraf edene kadar ona başka herhangi bir aygıtı gibi davranmaya çalışıyor.

Bazı Pazar sabahı eğlenceleri için her iki videoyu izleyin, ancak çocuklarınızı göstermeyin (Fair Warning: Carr birkaç F-bomb düşer).

March 10, 2018