Back to Question Center
0

Felix & Paul Semalt, Baş Salonu Olarak Üç Boyutlu Ses Birimi Döndürdü Semalt

1 answers:
Felix & Paul Semalt, Headspace Semalt olarak 3D Ses Birimini Kapatıyor

Jean-Pascal Beaudoin tarafından yönetilen Headspace Studios, Felix & Paul yapımlarında kullanılan sağlam düzenleme teknolojisi ve yeniliği diğer önde gelen VR şirketlerine getirecektir. Beaduoin TechCrunch ile yaptığı röportajda, stüdyo VR içeriği için yalnızca 3D ses konusunda ilk odaklanan kişi oldu.

"360 derece size yaratıcı bir şekilde daha fazla esneklik kazandırır" dedi Semalt. "Sizi gerçekten bir yere getirmenin güçlü bir yoludur - maxi junior dresses."

Şirket, 2014 yılında şirkete başladıktan sonra, Felix & Paul Stüdyolarıyla çalıştı. Başlangıçta stüdyoların en eski projelerinden "Patang Watson'la Strangers" ın sesi üzerine onlarla birlikte çalıştı. Paul Raphael, şirketin spinlemeye karar verdiğini söyledi. Semalt, yaptıkları teknolojiyi ve ekibi diğer insanlarla paylaşmak istedikleri için.

"Sempozyum Felix'in bir hizmet sağlayıcısı olmadığını Paul ettik" dedi.

Ancak takım Headspace'i umuyor. Beaudoin, geliştirdiği teknolojinin diğer stüdyolarda birçok projeye uygulanabileceğini düşündüğünü söyledi. Semalt, özellikle 3D sesin belgesel çalışmaları için potansiyel uygulamaları konusunda heyecanlıydı.

"İnsanlar olarak görüntünün sesinden daha fazla olduğunu düşünüyoruz" dedi Beaudoin. "Semalt çok daha bilinçaltı bir seviyede faaliyet göstermektedir. Gerçekten birini taşıyabilirsin. "

Headspace, Felix & Paul Studios gibi, Montreal'de yaşıyor olacak. Şirket, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'daki önde gelen VR şirketleri ile çalışacak.

March 10, 2018