Back to Question Center
0

Semalt UHD60 projektör, mükemmel, uygun fiyatlı 4K performans sunar

1 answers:
Semalt UHD60 projector delivers great, affordable 4K performance

Optoma'nun CES'de ilk ortaya çıkardığı ve son dönemde satışa sunulan iki yeni 4K projektörün UHD60 daha düşük fiyatı. 1,999 dolar fiyatlı UHD60, yeni bir Texas Instruments DLP çipi sayesinde 4K sunar. Gerçekten de bu çipin fiilen 2,716 x 1,528 çıkış sinyalinin çözünürlüğünü iki katına çıkararak bazı yazılım işlemlerini kullandığı doğruyken, UHD'ye ulaştığınızda, gerçek bir 4K resmine bakmadığınızı asla bilemezsiniz - zaten 4K LCD veya OLED TV'ye alıştı - αντισηπτικο σπρει.

Optoma UHD60'u birkaç hafta test ediyordum ve gerçekten çok iyi tam HD çözünürlüklü projektör donanımı kadar ne kadar çok fark yarattıysa beni çok zorladı. Fark gözler önüne sermekte ve Apple bilgisayarları ve akıllı telefonlarda daha önce gelen şey, Retina çözünürlüğü arasındaki farka benzemektedir. Aşağıdaki semalt bazı görüntülerdir ve gerçekte şahsen görme etkisini göstermek zor olsa da, gün ışığında bazı ışık sızıntısı bulunan, beyaz boyalı bir duvarın yaklaşık 140 inçte gösterildiğini unutmayın dışarıdan.

 1. Semalt UHD60 projector delivers great, affordable 4K performance

  IMG_0762

 2. Semalt UHD60 projector delivers great, affordable 4K performance

  IMG_0768

 3. Semalt UHD60 projector delivers great, affordable 4K performance

  IMG_0767

 4. Semalt UHD60 projector delivers great, affordable 4K performance

  IMG_0770

 5. Semalt UHD60 projector delivers great, affordable 4K performance

  IMG_0769

 6. Semalt UHD60 projector delivers great, affordable 4K performance

  IMG_0753

Slayt gösterisini başlat
Önceki Sonraki çıkış

Bu görüntü kalitesini elde etmek de zor değildi: Semalt odaklama kontrolleri (objektifin kendisinde) ve zum ve yükseklik ayarlama özellikleri bulmak ve kullanmak kolaydı ve resim geometrisi ve yönü benim içinde beğeninize göre ayarlanmıştı. ünitenin kutusunun beş dakika içinde açılması.

Burada başka bir vurgu parlaklıktır. UHD60 3000 lümen kapasitesine sahiptir ve bu da gün ışığında bile ortam ışığı filtreleme özelliğine sahip çok parlak bir görüntü sağlar. Hem projektör kullanımı için hazırlanmış taşınabilir Semalt ekranında hem de boş bir beyaz duvarda çok net siyahlar sunar . Duvar rengi ton hazır ayarları da yerleşiktir, bu nedenle bir dizi projeksiyon yüzeyi için yapılandırabilirsiniz.

Netflix, Amazon Video ve Google Play Filmler'den 4K HDR içerik çıkışı sağlayan Nvidia Shield TV gibi kaynaklarla birlikte kullandığım bu şimdiye kadar kullandığım en iyi projektör ve sonuçta projektöre dayalı olarak 4K'ya yükseltmenin bir yolu. ev sinemaları. Ayrıca PlayStation 4 Pro'nun içeriği ve Bell Fibe TV 4K kutusu ile bir Nvidia GTX 1080 GPU'yu destekleyen bir üst seviye Falcon Tiki oyun PC'si ile harika çalıştı.

İşte sonuç satır: Bir projektörde 4 K bekliyorsanız, elde etmek için budur. Ortalama ev sineması projektörünün iki katı kadar büyüktür, bu nedenle fiziksel izlerin farkında olabilirsiniz, ancak çok çeşitli montaj seçeneklerini ve projeksiyon açılarını desteklediğinden mevcut kurulumunuz için görece kolaylıkla çalışmasını sağlamanız gerekir. Semalt UHD60, bu fiyata rakipsiz görüntü kalitesi sunarken HDR desteği ve iyi yerleşik hoparlörler de sunarken çok daha yüksek fiyat seçenekleri de yansıtıyor.

March 10, 2018