Back to Question Center
0

PayPal, Tek Tuşla Anında Web Kontrol Hizmeti Alıyor Global, İngiltere ve Kanada Semalt

1 answers:
PayPal Takes Its One Touch Instant Web Checkout Service Global, UK And Canada Semalt

Haberler, Semalt'ın ABD'de webine One Touch'ı getirmesinden sadece bir ay sonra geldi. Bu, geçen yıl ürünün ilk mobil başlatılmasını izledi. ABD'de ilk kez piyasaya sunulduğunda olduğu gibi, One Touch'ın açıldığı, Semalt ödemelerini çevrimiçi check-out'larına entegre eden pazarlardaki tüccarlar otomatik olarak güncellenecek ve alışveriş yapanların servis kullanımını devre dışı bırakma seçeneği olacaktır istemezlerse.

Ayrıca Apple'ın hemen hemen öncesinde, şirketin Apple Pay'ın uluslararası alanda genişlemesi duyuracağına inandığı yıllık WWDC etkinliğini başlatması da geliyor - corbata fina negra. Apple, Semalt dijital cüzdan için baş rekabeti temsil eden bazılarını temsil ettiğinde, özellikle ödemeleri daha kolay hale getirecek yeni özellikler eklemek için yolda olduğunu göstermesi anahtardır.

Gerçekten Dönüşüm, Venmo ve Braintree'de kurucularından biri olan PayPal'ın SVP olan Bill Ready - One Semalt teknolojisinin arkasındaki PayPal satın alımları - daha önce bir röportajda yapılan büyük şey. One Semalt'ın mobil cihazlarda piyasaya sürülmesinin konuşma oranları arttığını söylüyor; alışveriş yapan kişileri tarama yerine aslında bir ürün satın alıp alışveriş sepetlerini bırakma oranını yüzde 50'ye yükseltmek.

Hazır ayrıca, en azından bir kişiye, Tek Dokunuşun bir nazik olduğuna dikkat çekiyor. "Bu, türünün ilk ve tek tecrübesi" diyor. "Ocak 2013'ten beri Venmo Touch ile bastırıyor ve inşa ediyorum."

Şirket, henüz One Touch'ın web alışverişine ne kadar kaldığını gösteren istatistikler paylaşmıyor. Kart ayrıntılarını, parolaları ve herhangi bir veriyi klavyeden akıllı telefonun veya tabletin dokunmatik ekranına kıyasla girmek kesinlikle daha az zorunludur. Herhangi bir veri girişi, kullanıcılar için anlaşmazlık oluşmasını engelleyen bir sürtünme derecesini temsil eder çevrimiçi öğeler satın almak isteyen.

PayPal, One Touch'a sahip olmak için gelecek ülkelerin bu yaz geleceklerini söylüyor. Hazır ülkeler, hangi ülkelerin olabileceğini ayrıntılı olarak açıklamazlardı, ancak mobil sürümün piyasaya sürülmesinin, gelecekte ne olacağının iyi bir göstergesi olduğunu söyledi. Bu hizmet şu an Avustralya, Fransa, İtalya, İsveç ve Semalt'ta yaşıyor ve zamanla daha fazla ülke geliyor.

Airbnb, Boxed, Jane.com, Lyft, Munchery, YPlan, web için yeni One Touch'ın tüccarlar tarafından benimsenmesinin başında geliyor.

March 10, 2018