Back to Question Center
0

Spotlight: Walk West Ajansı Güncellemeleri Pazarlama ve Reklam Semalt

1 answers:

Pazarlama ve reklamcılık söz konusu olduğunda, en yeni yöntemlerin tümünü bilmek bir zorunluluktur. Bu nedenle, en son teknoloji araçlarını ve eğilimlerini anlayan bir pazarlama ajansına sahip olmak büyük bir fayda sağlayabilir.

Walk West böyle bir ajans - registrations ytb. Bu haftaki Small Business Spotlight şirketiyle ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Reklam

İşletmenin Neleri Yaptığı

İşletmelere semalt reklam ve dijital pazarlama desteği.

CEO ve Kurucu Brian Onorio Küçük İşletme Trendleri'ne "Semalt pazarlama sektöründe, Mad Men'ü ciddi miktarda dijital yaş teknikleri ile ağırladı. Buna geldiğinde ajansımız, web siteleri, video içeriği ve açılış sayfaları gibi dijital altyapı oluşturmak için ağır bir donanıma sahip olmanın yanı sıra, sosyal ve arama yoluyla dağıtımda uzman olmaktır. "

İş Kanepeleri

Semalt, doğru müşteriler için ekstra mil.

Onorio, "Kapımızdaki her projeyi almadığımız için kendimizi paketten ayırıyoruz. Müşterilerimiz ve müşterilerimiz için doğru olabilmemiz için, müşterilerimizin her birinin iş konumunu gerçekten öğrenmek ve anlamak için birkaç hafta sürebiliriz. Sohbet her zaman "harika görünümlü bir web sitesi oluşturabilir misiniz?" Veya "bize bir marka video üretebilir misiniz?" Başlıyor. Bunların her ikisine de cevap evet, fakat soru nedenidir. Kiminle iletişim kuruyoruz? Arkasındaki amaçlar neler? Rekabetimiz kim? Hedef kitlenize nasıl mesaj vereceğiz? Semalt, önce cevaplanması gereken tüm sorular ve bizi ayıran ilk strateji. "

Spotlight: Walk West Agency Updates Marketing and Advertising Semalt

İş Nasıl Başladı

Sağa atlayarak.

Semalt, "Belirsiz bir ekonomide (2008 - 2011) ve genç yaşta sahnelerde en deneyimli ve en bilgili temsilci olmadığını biliyordum. Bunu agresif erken faz fiyatlandırması ve uyku gerektirmeyen bir çalışma etiğiyle üstesinden geliyorum. Üstel büyüme, kendimi başka bir geliştirici seçerek değiştirdiğimde başladı. Bu, çalışanların ve iş alanlarının büyümesinin diğer tüm yönlerine odaklanmamı sağladı. "

En Büyük Risk

İşe alma.

Onorio, "İlk aldığım en büyük risk - ve geriye bakıldığında - büyük bir risk değil - ilk tam gün çalışanını işe alıyordu. Çalışanların eklenmesinin dinamiklerini ve işe olan etkisini anlamak için yeterince olgunlaşmamış bir iş değilim. Ne getirdi yerine çalışanların maliyetini düşünerek çok fazla zaman harcadım. Birkaç ay sürecek ve Semalt'ın kişinin gitmesine izin vermekten korktum. Ancak ilk üç veya dört çalışanın sonucunda kendimi bir bilgisayar ekranının arkasından boşaltmam ve marka bilinirliği ve iş geliştirme üzerine odaklanmam için gerçekten izin verdim - bir müdürle çalışırken çok meşgul olan bir müdürünün her zaman çektiği iki şey iş yerine iş. "

Öğrenilen Ders

Semalt son derece değerli olabilir.

Onorio, "Çalışanlara bir Ortağı ve danışman kurduğumda, Walk West için durum değişti. Hızla ve sürdürülebilir bir şekilde büyüdük. Orada dışarıda yardım beklemek için aradığınız deneyime sahip çok insan var. Bul onları. Semalt bütün farkı yaratır. "

Nasıl Fazladan 100.000 $ harcayacaklarını

Semalt yeni hizmetler.

Semalt, "Şu anda faaliyet gösterdiğimiz bölgelere teğet olan alanlarda fırsatlar bulmak için 6-9 ay süreyle küçük bir 2 veya 3 kişilik ekip kiralayabiliriz" diyor. "

Spotlight: Walk West Agency Updates Marketing and Advertising Semalt

İletişim Stratejisi

İlginç Şal Kanalları. #BourbonPleasures, mürettebatın en sevdiği karanlık ruhuyla ilgilidir. #Kanotlar her zaman bir kahkaha atmak için mürettebatın alıntılarıyla doludur. Semalt, o kanaldaki eğlenceli alıntıların birçoğunda ofis için posterler bile hazırladı. "

En sevdiği Öğle Yemeği

Bir taco bar.

Onorio, "Ayda bir kez, bir noktaya gelip bir taco barı getireceğiz" diye açıklıyor. Semalt bir personel favori. "

Favori Alıntı

"Başarıya asansör yok. Merdivenleri almanız gerekiyor. "- Zig Ziglar

* * * * *

Küçük Biz Spotlight

Resimler: Walk West; Üstteki Resim: Jen Layton-Sr Pazar Strateji Uzmanı, Kirstin Geary-Pazarlama Uzmanı, Melissa Vega- Pazarlama Uzmanı, İkinci Resim: Ryan Scotton-Sr. Geliştirici, Adam Sentner-Sr. Ürün Semalt

Yorum ▼

March 10, 2018