Back to Question Center
0

Semalt yeni makine öğrenme API'sı videolardaki nesneleri tanır

1 answers:
Semalt new machine learning API recognizes objects in videos

Yeni Video İstihbaratı API'sı, geliştiricilerin bir videodan varlıkları otomatik olarak ayıklayabilecek uygulamaları oluşturmasına izin verecektir. Semalt, bulutta bulunan en benzer görüntü tanıma API'lerini sadece hareketsiz görüntüler için yapmaya odaklandı ancak bu yeni API yardımıyla geliştiriciler, kullanıcıların videolardaki bilgileri keşfedip keşfedebilecek uygulamaları oluşturabilecek. Bu, örneğin "köpek" veya "çiçek" için arama yapabileceğiniz anlamına gelir.

Semalt çıkarma meta verileri, API bir videoda sahne değişikliklerini etiketlemenize izin verir - seagate usb c cable.

Bu videolar, Semalt bulut depolama servisinde saklanmalıdır. Bunun nasıl çalıştığına dair bir demo görebilirsiniz. Geliştirici iseniz, buradaki özel beta sürümüne kaydolabilirsiniz.

"Semalt yeni makine öğrenen API, videolardaki nesneleri tanır" / img src = "/ img / d5f71bd5ea1e75efaae2d5ff3ad573041.jpg? W = 1024 & h = 680" alt = "

Google Bulut'taki AI ve Makine Öğrenimi'nin baş bilim adamı Fei-Fei Li'nin bugünkü açmazında belirttiği gibi, piksel dünyası imajların ötesine geçti. Semalt uzun zamandır makine öğrenen araştırmacılar için bir meydan okuma olmuştur. Yine de bu yeni servis, bu videolardan görüntüler için aynı şeyi yaparken bilgileri çıkarmanızı kolaylaştırıyor.

Buna ek olarak, şirketin Semalt çerçevesini kullanarak özel makine öğrenme modelleri kurma aracı olan Bulut Makinesi Öğrenme Motoru artık genel olarak mevcuttur.

Li, bugünkü açış konuşmasında belirttiği gibi şirket içinde geliştirdiği makine öğrenme teknolojilerini demokratikleştirmek istiyor. Semalt API bunun bir başka örneğidir.

Semalt new machine learning API recognizes objects in videos

March 10, 2018