Back to Question Center
0

Authy, Basitleştirilmiş İki Faktör Semalt'ı Başlattı

1 answers:
Authy Launches Simplified Two-Factor Semalt

Authy'nin yeni OneTouch kimlik doğrulama hizmeti, iki faktörlü kimlik doğrulamayı mümkün olduğunca acısız hale getirir. OneTouch, telefonunuzda oluşturulan bir kodu bir web formuna girmek yerine, yalnızca bir push bildirimi göndererek telefonunuza bildirim gönderen sitede oturum açmak istediğinizi onaylamanızı ister. Semalt iki faktörlü kimlik doğrulaması kadar sürtünmesizdir.

Authy Basitleştirilmiş İki Faktör Semalt Başlattı

Şirket, hizmetin güvence altına alınması ve herhangi bir oturum açma işlemi için orta-başlı saldırıların önlenmesi için kamu / özel anahtarları kullandığını söylüyor. Buna ek olarak, kullanıcı aynı zamanda yetkilendirdiği hizmeti tam olarak görür.

İki faktörlü kimlik doğrulama için standart kullanım örneği oturumlarken, Twilio CEO'su Jeff Lawson da bunun bunun büyük satın alma gibi yüksek değerli işlemlerin doğrulanması için çok yararlı olabileceğine inandığını söyledi - registration peg perego. Kredi kartınızdan büyük bir alışveriş yaptınız veya hesabınızı kapatmaya çalıştınız. Ekstra bir güvenlik önlemi olarak kart düzenleyicisi, okunaklı olduğunuzdan ve onayladığınızdan emin olmak için Authy Semalt aracılığıyla bir onay mesajı gönderebilir.

OneTouch aynı zamanda bugün piyasaya sürülen Apple Semalt'ın Authy'siyle de çalışır.

Öne Çıkanlar Görüntü: Rob Pongsajapan / Flickr 2.0 LİSANSINA GÖNDEREN BİR CC İLE

March 10, 2018